Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. (/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - gieniek93 - 02-07-2015 23:13

Na gmail nie działa, pisze ze numer nie moze byc uzyty, co zrobic?


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - DzejkobPL - 15-07-2015 08:29

Działa Wam to jeszcze? Na fejsie przetestowałem 2 numery to niestety ktoś już je użył. :|


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Lotheo - 15-07-2015 09:21

Kiedyś może i działało, ale teraz już nie działa Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Toskan - 15-07-2015 09:42

Mnie jeszcze wczoraj dzialalo...pozniej jeszcze spr.


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Czesiek82 - 15-07-2015 22:40

@Toskan a może walnij poradnik jak kraść ??? Myślę, że to byłoby lepsze bekabeka


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - hazelmeister - 20-07-2015 14:22

Nie działa, ma ktoś jakąś stronke do weryfikacji ?

offtop: próbowaliście kiedyś spamować fb bez dodawania znajomych na fake koncie ? same grupy ? jak szybko banują ?


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Raster96 - 02-08-2015 15:51

Dziwne, mi się udało założyć konto. Big Grin Jak będę miał czas to przetestuję jeszcze aplikację o nazwie NextPlus. Big Grin


Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Thinro - 04-08-2015 01:56

Sprawdziłem i działa Smile zweryfikowałem konto google numerem z TextPlus.


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - newbiee - 04-08-2015 10:06

(04-08-2015 01:56)Thinro napisał(a):  Sprawdziłem i działa Smile zweryfikowałem konto google numerem z TextPlus.

Jaki wybrałeś stan i początek numeru ? Ja juz 3 numery sprawdzałem randomowo wybierając i "Tego numeru telefonu nie można użyć do weryfikacji."


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Thinro - 04-08-2015 21:56

(04-08-2015 10:06)newbiee napisał(a):  
(04-08-2015 01:56)Thinro napisał(a):  Sprawdziłem i działa Smile zweryfikowałem konto google numerem z TextPlus.

Jaki wybrałeś stan i początek numeru ? Ja juz 3 numery sprawdzałem randomowo wybierając i "Tego numeru telefonu nie można użyć do weryfikacji."

Stan wybrałem Utah a początek numeru 435. Ale ja weryfikowałem kanał na yt to działało, a jak chciałem użyć tego numeru do weryfikacji konta która pokazuje się od razu po założeniu konta to też mam komunikat "Tego numeru telefonu nie można użyć do weryfikacji". Czyli nie jest to takie dobre, zna ktoś jakieś podobne aplikacje do TextPlus?