Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo (/Temat-Dziennik-OpenCart-Sklep-za-darmo-115764)

Strony: 1 2


Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - mazurzanka - 11-06-2015 00:22

Dałam się namówić na sklep internetowy.
Z forum brytyjskiego dostalam nformacje o hostingach na terenie Europy i darmowych aplikacjach sklepowych, a polski hosting wybrałam Pi razy oko. - Na pierwszy rok domeny i hosting w promocji.

Z forum Przysłali mi trzy aplikacje:
GecoSale, QuickCard i OpenCard.
Wybrałam OpenCart - Kompletny darmowy sklep internetowy.
Multi lannguage - w tym polski,
SEO na dobrym poziomie,
Dużo gotowych (darmowych) skryptów wtyczek i tematów,
Łatwa rozbudowa i konfiguracja. - I najważniejsze, dobrze zorganizowane forum opencart

Waga po rozpakowaniu niecałe 20 MB.
Instalacja i wpisanie danych sklepu zajęła kilkanaście minut.
Następne kilkadziesiąt minut, to konfiguracja preferencji, zbudowanie menu, ustalenie VAT-u, waluty i innych danych księgowych i po dwóch godzinach mogłam już stawiać towar na półki.

Domeny *.eu *.co.uk *.de i hosting na Europę wykupiłam na http://www.names.co.uk/ - Trzy domeny i hosting na rok - 8 Funtów.
Domeny *.pl, *.com *.biz i hosting na Polskę wykupiłam na http://az.pl/ Dwie domeny darmowe, a jedna za 8,99 zł - hosting 12 zł na rok.

Oczywiście są to ceny tylko na jeden rok. Po roku już będzie normalka, czyli jakieś 50 zł za odnowienie domen i jakieś 100 zł za hosting, ale póki co, to cały sklep z sześcioma domenami i dwoma hostingami kosztował 8 Funtów + 20,10 zł.
Ale nie muszę płacić za sklep, bo te darmowe niczym nie różnią się od tych, za utrzymanie których trzeba płacić.

Zasłużyłam sobie na duże lody. Ktoś chętny? Ja stawiam.


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - Narutek - 11-06-2015 00:24

Oj chyba będzie banik ale nie zapeszam Smile


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - Mortdecai - 11-06-2015 00:33

(11-06-2015 00:22)mazurzanka napisał(a):  Zasłużyłam sobie na duże lody. Ktoś chętny? Ja stawiam.

Jako, że jam jest bezwstydny Mortdecai - zapraszam do mnie ;p uwielbiam zdecydowane kobiety.

A teraz na poważnie.

Fajnie, że coś innego wśród tych wszystkich "dzienników".

Interesują mnie postępy. Podasz linka do tego sklepu?


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - daniel42na - 11-06-2015 00:35

Ile groszy za wpis?Jerk2


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - Lotheo - 11-06-2015 00:36

Czy mi się wydaje, czy to Twój 4 temat już?Smile


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - mazurzanka - 11-06-2015 01:19

(11-06-2015 00:33)Mortdecai napisał(a):  Jako, że jam jest bezwstydny Mortdecai - zapraszam do mnie ;p uwielbiam zdecydowane kobiety.

Fajnie, że coś innego wśród tych wszystkich "dzienników".

Interesują mnie postępy. Podasz linka do tego sklepu?
Popatrzę na ciebie i nie będę już musiała oglądać filmu.

https://www.opencart.com

A free shopping cart system. OpenCart is an open source PHP-based online e-commerce solution.
Tam ściągniesz jądro systemu, oprogramowanie, skrypty dodatki.
W życiu nie miałam sklepu internetowego, a ten zbudowałam w dwie godziny. - Jest intuicyjnie prosta obsługa i instalacja.
Staraj się ściągać oprogramowanie i dodatki z oryginalnej strony, a nie z polskich przeróbek, a język polski po instalacji angielskiej wersji.


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - autoshot38 - 11-06-2015 01:48

(11-06-2015 01:19)mazurzanka napisał(a):  Popatrzę na ciebie i nie będę już musiała oglądać filmu.

https://www.opencart.com

A free shopping cart system. OpenCart is an open source PHP-based online e-commerce solution.
Tam ściągniesz jądro systemu, oprogramowanie, skrypty dodatki.
W życiu nie miałam sklepu internetowego, a ten zbudowałem w dwie godziny. - Jest intuicyjnie prosta obsługa i instalacja.
Staraj się ściągać oprogramowanie i dodatki z oryginalnej strony, a nie z polskich przeróbek, a język polski po instalacji angielskiej wersji.

przyzwyczajenie Smile


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - mazurzanka - 11-06-2015 02:24

(11-06-2015 01:48)autoshot38 napisał(a):  
(11-06-2015 01:19)mazurzanka napisał(a):  Popatrzę na ciebie i nie będę już musiała oglądać filmu.

https://www.opencart.com

A free shopping cart system. OpenCart is an open source PHP-based online e-commerce solution.
Tam ściągniesz jądro systemu, oprogramowanie, skrypty dodatki.
W życiu nie miałam sklepu internetowego, a ten zbudowałem w dwie godziny. - Jest intuicyjnie prosta obsługa i instalacja.
Staraj się ściągać oprogramowanie i dodatki z oryginalnej strony, a nie z polskich przeróbek, a język polski po instalacji angielskiej wersji.

przyzwyczajenie Smile
Wklejony cytat z tłumaczenia. Przetłumaczyłam z angielskiego forum chłopakowi z Polski, a potem wkleiłam tutaj.
Tłumaczyłam dzisiaj kilkanaście stron na polski i do poprawki, wszędzie użyłam formy żeńskiej. - tutaj odwrotnie,
W angielskim "I had have build" nie rozróżnia płci.


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - daniel42na - 11-06-2015 02:56

Tłumaczyłeś z angielskiego tekst, że zbudowałeś swój sklep w 2 godziny?
Marketing szeptany musisz robić dyskertniej, jak udajesz babe to predzej czy pozniej wpadniesz przy pisaniu. Poza tym te pogrubione frazesy marketingowe rzucają się zbyt w oczy. Frajerni szukaj, w necie jest jej sporo ale nie na tym forum, bo tu są ci którzy na niej zarabiają. Lol

Nikt tu nie uwierzy w historie typu "hmm... tak se myśle co by tu... mam!(zapaliła się lampla nad głową) założe sklep! 2 godziny i gotowe. Hihi, łatwiej niz sie zesrac. Walić analize konkurencji, zakup towaru, założenie działalności gospodarczej, pozycjonowanie, ważne że jest sklep w 2 godziny z hostingiem za 30 zł!".


RE: Dziennik OpenCart - Sklep za darmo - mazurzanka - 11-06-2015 03:47

(11-06-2015 02:56)daniel42na napisał(a):  Tłumaczyłeś z angielskiego tekst, że zbudowałeś swój sklep w 2 godziny?
Marketing szeptany musisz robić dyskertniej, jak udajesz babe to predzej czy pozniej wpadniesz przy pisaniu. Poza tym te pogrubione frazesy marketingowe rzucają się zbyt w oczy. Frajerni szukaj, w necie jest jej sporo ale nie na tym forum, bo tu są ci którzy na niej zarabiają. Lol

Nikt tu nie uwierzy w historie typu "hmm... tak se myśle co by tu... mam!(zapaliła się lampla nad głową) założe sklep! 2 godziny i gotowe. Hihi, łatwiej niz sie zesrac. Walić analize konkurencji, zakup towaru, założenie działalności gospodarczej, pozycjonowanie, ważne że jest sklep w 2 godziny z hostingiem za 30 zł!".
Dlaczego marketing Szeptany? Open cart to otwarte oprogramowanie Open Source i nawet się cieszą z tego, że się je propaguje.
Forum służy do udzielania porad i wymiany doświadczeń? - Więc to robię.
Podpowiadam, jak można założyć tani sklep.


O tym sklepie dyskutuję na angielskim forum (to oni mi powiedzieli o darmowych aplikacjach) i chłopak w e-mailu poprosił o przetłumaczenie. Potem to tłumaczenie wkleiłam z linkiem do strony openCart między pisany przeze mnie tekst i wyszło co wyszło.
Ściągnięcie i zainstalowanie i skonfigurowanie sklepu to dwie godziny. Teraz trzeba ułożyć towar na półkach, wycenić opodatkować, a to w zależności od tego, co sprzedajesz trwa kilkanaście godzin. Potem towar trzeba zareklamować i sprzedać.

Ja tylko zwróciłam uwagę na to, że zamiast kupować w sieci sklepy za kilkaset złotych można sobie zainstalować własny darmowy sklep na tanim hostingu.
Mam już kilka hostingów na az.pl. - Gdy kupujesz nowy podstawowy hosting to płacisz za niego dokładnie 12,00 zl za pierwszy rok. Do tego masz trzy darmowe domeny *.pl.
Właśnie jestem na https://www.az.pl/hosting/
Hosting star: 50GB - 1 zł netto dziennie. - Przygotowany pod różne aplikacje, między innymi OpenCart. - Nic nie musisz robić. Klikasz na instaluj i tyle.
names.co.uk za 20 Funtów rocznie oferuje dedykowany serwer specjalnie pod Open Cart.

Pozycjonowanie i Goole Adwords masz na hostingu, albo w promocji, albo za małą opłatą

Więc najpierw sprawdź informacje, które podaję, a potem oskarżaj o podawanie nieprawdziwych informacji.
Więc powtarzam:
OpenCart, to darmowa aplikacja do prowadzenia sklepu do pobrania ze strony http://www.opencart.com
Open Cart można zainstalować na Hostingu 50 GB na stronie http://www.az.pl za 12 zł rocznie.
Zaznaczyłam, że po roku ceny domen i hostingu wzrastają, ale przez rok można mieć sklep za kilka złotych miesięcznie.

Działalność Gospodarczą można założyć na terenie dowolnego kraju Unii Europejskiej.

Myślisz kategoriami minionej epoki. Myślisz, że w Europie siedzą polskie urzędasy i czyhają tylko na to, aby człowiekowi życie utrudnić?
Żyjemy w Europie bez granic, o wolnym przepływie ludzi i pieniędzy.
Od dziesięciu lat Polacy jakoś do tej Europy wchodzą jako tania siła robocza, a powinni myśleć i działać tak samo, jak ci z krajów które stoją od Polski na wyższym poziomie cywilizacyjnym.

Internet też nie ma granic. Nie ruszając tyłka sprzed komputera możesz sobie kupić działkę pod Paryżem, czy domek w Oslo, albo założyć działalność gospodarczą w Berlinie.

A teraz udowodnij twoje zarzuty, że wciskam jakiś kit na temat sklepów internetowych!