Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 14-06-2015 10:03

(14-06-2015 09:26)xRevolution napisał(a):  Ciekawe pomysły macie, ale co z kosztami?

Rozwiń pytanie, koszty to przecież drobniaki, wydatek rzędu kina z colą i popcornem za dzień, więc za bardzo nie rozumiem o czym chcesz dyskutować.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - unforgivable - 14-06-2015 13:53

Koszt noclegu z łazienką to 30 zł plus wyżywienie na cały dzień drugie tyle, zakładając że 2 noce (weekend) to masz 120 zł bez dojazdu i kosztów dodatków typu kiełbasa na grilla, alkohol bądź inne przyjemności. Przecież chwalicie się takimi dniowkami na forum a tu nawet nie wychodzi połowa zarobku z takiego dnia na weekend w gronie ludzi z zc Smile

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - MaLiN - 14-06-2015 16:10

(14-06-2015 13:53)unforgivable napisał(a):  Koszt noclegu z łazienką to 30 zł plus wyżywienie na cały dzień drugie tyle, zakładając że 2 noce (weekend) to masz 120 zł bez dojazdu i kosztów dodatków typu kiełbasa na grilla, alkohol bądź inne przyjemności. Przecież chwalicie się takimi dniowkami na forum a tu nawet nie wychodzi połowa zarobku z takiego dnia na weekend w gronie ludzi z zc Smile

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście nie mas zna myśli Warszawy oraz innych większych miejscowości Tongue A może połączyć to z jakąś interakcją? Paintball i te sprawy? Wink Albo chociażby spływ kajakowy Huh


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - unforgivable - 14-06-2015 16:22

(14-06-2015 16:10)MLN napisał(a):  
(14-06-2015 13:53)unforgivable napisał(a):  Koszt noclegu z łazienką to 30 zł plus wyżywienie na cały dzień drugie tyle, zakładając że 2 noce (weekend) to masz 120 zł bez dojazdu i kosztów dodatków typu kiełbasa na grilla, alkohol bądź inne przyjemności. Przecież chwalicie się takimi dniowkami na forum a tu nawet nie wychodzi połowa zarobku z takiego dnia na weekend w gronie ludzi z zc Smile

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście nie mas zna myśli Warszawy oraz innych większych miejscowości A może połączyć to z jakąś interakcją? Paintball i te sprawy? Wink Albo chociażby spływ kajakowy Huh
Podałem takie koszty przy drugim linku który dałem kilka postów wcześniej ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Kacpersky12 - 14-06-2015 17:22

Witajcie. Wiele osób chciałoby aby to było w centrum Polski, nad jeziorkiem z grillem i piwkiem. Otóż wszystkie kryteria spełnia moja rodzinna miejscowość, czyli Sieciechów koło Kozienic. Mała, spokojna wieś, nieoblegana przez turystów, jeziorko Czaple drugie pod względem czystości w całym powiecie oraz duży zasób ryb (coś dla wędkarzy Smile ), łatwy dojazd (przez Sieciechów biegnie krajówka), od Warszawy ok. 70-80km. W razie konieczności mogę załatwić miejsce, w którym odbędzie się impreza. Ogrodzone, na powietrzu, 30m od jeziora. Z Waszą pomocą można zorganizować róznego typu rekraacje (quady, paintball) itp. ponieważ mamy całkiem dobry teren na takowe rozrywki. O bezpieczeństwo nie musicie się martwić, ponieważ jest to mała miejscowość, gdzie każdy każdego zna, mieszkają tu normalni ludzie, więc nie ma mowy aby jakaś hołota mogła nam przeszkodzić. Tylko pytanie czy sami goście nie będą zachowywać się jak hołota. Obejrzyjcie sobie dokładnie okolice np. za pomocą Google Maps. Miejsca, do których nie jechał Google-Car (czyli np. nad Jezioro itd) mogę sfotografowac własnoręcznie.

Jestem skory do dalszego dialogu, pozdrawiam, Kacper


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Critical - 14-06-2015 17:45

Kozienice znana mi miejscowość, mam tam brata więc w sumie mógłbym się wybrać


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Adriano42 - 14-06-2015 17:50

(14-06-2015 17:22)Kacpersky12 napisał(a):  Witajcie. Wiele osób chciałoby aby to było w centrum Polski, nad jeziorkiem z grillem i piwkiem. Otóż wszystkie kryteria spełnia moja rodzinna miejscowość, czyli Sieciechów koło Kozienic. Mała, spokojna wieś, nieoblegana przez turystów, jeziorko Czaple drugie pod względem czystości w całym powiecie oraz duży zasób ryb (coś dla wędkarzy Smile ), łatwy dojazd (przez Sieciechów biegnie krajówka), od Warszawy ok. 70-80km. W razie konieczności mogę załatwić miejsce, w którym odbędzie się impreza. Ogrodzone, na powietrzu, 30m od jeziora. Z Waszą pomocą można zorganizować róznego typu rekraacje (quady, paintball) itp. ponieważ mamy całkiem dobry teren na takowe rozrywki. O bezpieczeństwo nie musicie się martwić, ponieważ jest to mała miejscowość, gdzie każdy każdego zna, mieszkają tu normalni ludzie, więc nie ma mowy aby jakaś hołota mogła nam przeszkodzić. Tylko pytanie czy sami goście nie będą zachowywać się jak hołota. Obejrzyjcie sobie dokładnie okolice np. za pomocą Google Maps. Miejsca, do których nie jechał Google-Car (czyli np. nad Jezioro itd) mogę sfotografowac własnoręcznie.

Jestem skory do dalszego dialogu, pozdrawiam, Kacper


I ja bym miał blisko Tongue Ok. 20 km to piechotą bym nawet dotarł Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - MaLiN - 14-06-2015 21:45

(14-06-2015 17:50)Adriano42 napisał(a):  I ja bym miał blisko Tongue Ok. 20 km to piechotą bym nawet dotarł Big Grin

Piechotą to Ty będziesz wracał, ale bez butów Lol


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - ShuQi - 15-06-2015 09:25

Myślę że i ja chętnie bym się wybrał Wink Lecz tak jak było nieco wyżej wspomniane Wink
Piwo i kawkę mogę wypić u siebie, a do kina mam kilka km Wink
Dobrze by było jakieś atrakcje typu paintball o których ktoś wspominał, czy wybrać się w góry etc.
Moim zdaniem stolica jest przereklamowana, a tu chodzi o integrację :3
No chyba że ktoś z was udostępni na weekend swój dom, to inna sprawa :3


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Uzumaki92 - 15-06-2015 10:26

(14-06-2015 17:22)Kacpersky12 napisał(a):  Witajcie. Wiele osób chciałoby aby to było w centrum Polski, nad jeziorkiem z grillem i piwkiem. Otóż wszystkie kryteria spełnia moja rodzinna miejscowość, czyli Sieciechów koło Kozienic. Mała, spokojna wieś, nieoblegana przez turystów, jeziorko Czaple drugie pod względem czystości w całym powiecie oraz duży zasób ryb (coś dla wędkarzy Smile ), łatwy dojazd (przez Sieciechów biegnie krajówka), od Warszawy ok. 70-80km. W razie konieczności mogę załatwić miejsce, w którym odbędzie się impreza. Ogrodzone, na powietrzu, 30m od jeziora. Z Waszą pomocą można zorganizować róznego typu rekraacje (quady, paintball) itp. ponieważ mamy całkiem dobry teren na takowe rozrywki. O bezpieczeństwo nie musicie się martwić, ponieważ jest to mała miejscowość, gdzie każdy każdego zna, mieszkają tu normalni ludzie, więc nie ma mowy aby jakaś hołota mogła nam przeszkodzić. Tylko pytanie czy sami goście nie będą zachowywać się jak hołota. Obejrzyjcie sobie dokładnie okolice np. za pomocą Google Maps. Miejsca, do których nie jechał Google-Car (czyli np. nad Jezioro itd) mogę sfotografowac własnoręcznie.

Jestem skory do dalszego dialogu, pozdrawiam, Kacper

Bardzo ciekawy pomysł Smile Rozumiem że to miejsce 30km od jeziora jest puste ? Czy to twój domek czy jak ? Skoro taka okolica, spokojnie można brać ze sobą namioty i spać na świeżym powietrzu ?