Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - LordBeaK - 12-06-2015 09:27

Hahahaha :"D @[MLN] dojebałeś :"D


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - PremAccHack - 12-06-2015 09:51

Ciekawe xd Juz widze Kiljana z jego Lexusem i kolejke bydla z pytaniami Big Grin
Melo ladne z tego mogloby być Tongue


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 12-06-2015 12:25

Miesiąc temu rozmawiałem z Karczem licząc że zająłby się organizacyjną kwestią bo sam taki zlot planowałem - ale niedawno poinformował że czasowo nie da rady. Sam nie mam doświadczenia w organizacji tego rodzaju zjazdów, bo sporadycznie z nich korzystam, może ktoś z Was ma w tym jakieś większe doświadczenie lub obycie Smile Na pewno jakieś specjalne benefity dla takiej osoby by przypadły Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - rayden - 12-06-2015 12:30

Idzie czas Wakacji, a w związku z tym ludzie mają "więcej" wolnego czasu. Gdyby ktoś ogarnięty podjął się i zorganizował taki zlot to byłoby naprawdę fajnie. Sam miałbym ochotę wybrać się na taki zlot Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - kuba48 - 12-06-2015 13:18

W Siedlcach coś takiego mogę zorganizować Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 12-06-2015 14:13

(12-06-2015 13:18)kuba48 napisał(a):  W Siedlcach coś takiego mogę zorganizować Big Grin

Taa siedlce i będziemy siedzieć i z DDKiem w kupie patykiem grzebać.. impreza
dobrze by było znaleźć jakąś miejscówkę nad jeziorem, tak żeby nocleg dało radę ogarnąć żeby na chociaż na 2 dni posiedzieć pogrilować, pogadać Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - LordBeaK - 12-06-2015 14:17

Dobry pomysl. Albo w góry Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - nicooo - 12-06-2015 14:31

Ja bardzo chętnie mogę z organizować takie coś w dużym ośrodku wypoczynkowym , Skorzęcin województwo wielkopolskie. Na innym forum o innej tematyce , kiedyś uczestniczyłem w takim zlocie więc plan organizacyjny miałbym już gotowy.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - MaLiN - 12-06-2015 15:48

(12-06-2015 13:18)kuba48 napisał(a):  W Siedlcach coś takiego mogę zorganizować Big Grin

@[kuba48]

No tak, jeszcze nam bardziej Siedlce zakorkują Jerk Zresztą DDK nie lubi piwa pić Lol


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - nitram - 12-06-2015 16:02

Jestem za tylko jak zawsze pytania gdzie i kiedy ? Jak dla mnie zwykle spotkanie w jakims hotelu odpada, lepiej w dziczy na łonie natury, zeby były dostępne jakies rozrywki woda, moze jakis paintball quaday czy cos ciekawego innego.