Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - kapi - 20-06-2015 12:24

Pomysł świetny, sam chętnie bym się wybrał. Wiek minimalny to w końcu 17 czy 18?


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 20-06-2015 14:23

nie ma to większego znaczenia bylebyś nie zachowywał się jak upierdliwy 12latek impreza


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - wiezaawieza - 20-06-2015 18:28

Nie podoba mi się wasze nastawienie do dzieci. Każdy z was był dzieckiem więc dlaczego traktujecie je jak coś gorszego?
Rozumiem, że to forum o zarabianiu i to ma być wycieczka dla dojrzałych osób ale tekst typu "upierdliwy 12 latek" jest naprawdę nie na miejscu, tym bardziej w poście admina...
I żeby nie było sam mam za miesiąc osiemnastkę... Wystarczy dać granicę wiekową, bez obrażania.

Mi się podoba najbardziej ta opcja admina, bo całkiem przytulne domki i cena dość niska Wink


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - selfie - 20-06-2015 18:40

Masz niedługo 18 lat a nie rozumiesz o co chodzi? Lol Myślisz że z takim 12 latkiem o czym pogadasz na takim wyjeździe? Bo mi się wydaje że tylko o tym jak pospamowałeś na FB i że Popek zarapował "Piz*da nad głową hihi" A tak w ogóle to jaką masz niszę? Jerk Niech sobie będą tylko ciekawe kto weźmie za nich odpowiedzialność Smile


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - PremAccHack - 20-06-2015 18:40

(20-06-2015 18:28)wiezaawieza napisał(a):  Nie podoba mi się wasze nastawienie do dzieci. Każdy z was był dzieckiem więc dlaczego traktujecie je jak coś gorszego?
Rozumiem, że to forum o zarabianiu i to ma być wycieczka dla dojrzałych osób ale tekst typu "upierdliwy 12 latek" jest naprawdę nie na miejscu, tym bardziej w poście admina...
I żeby nie było sam mam za miesiąc osiemnastkę... Wystarczy dać granicę wiekową, bez obrażania.

Mi się podoba najbardziej ta opcja admina, bo całkiem przytulne domki i cena dość niska Wink

Dobrze Admin pisze, jak jest się dzieckiem to siedzi się w domu na 4 literach. A nie myśli o zlocie. To jest poważne forum o zarabianiu, a co taki 12 latek może o tym wiedzieć. Jesteś pełnoletni, odpowiadasz za siebie, wiesz co robisz, jedziesz na zlot.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - zjadamkredki - 20-06-2015 18:53

I tak żadnemu 12-latkowi nie pozwolą jechać samemu na taki zlot, więc skończcie spinać beka


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 21-06-2015 10:50

(20-06-2015 18:28)wiezaawieza napisał(a):  Nie podoba mi się wasze nastawienie do dzieci. Każdy z was był dzieckiem więc dlaczego traktujecie je jak coś gorszego?
Rozumiem, że to forum o zarabianiu i to ma być wycieczka dla dojrzałych osób ale tekst typu "upierdliwy 12 latek" jest naprawdę nie na miejscu, tym bardziej w poście admina...
I żeby nie było sam mam za miesiąc osiemnastkę... Wystarczy dać granicę wiekową, bez obrażania.

Mi się podoba najbardziej ta opcja admina, bo całkiem przytulne domki i cena dość niska Wink
Masz poważne braki w czytaniu ze zrozumieniem albo jakiś uraz (to pewnie też weźmiesz za obrazę, dlatego z góry zapewniam, że do tego nie pije).
Nie napisałem ani zdania skierowanego w młodszych użytkowników i dalej po tym co napisałem się podpisuję i powtórzę ponownie - nie ma żadnego znaczenia ile masz lat (tu czytanie ze zrozumieniem się kłania, lada chwila masz maturę więc warto poćwiczyć), jeśli ktoś się nie potrafi zachować ani integrować to niech zostanie w domu - ten tekst równie dobrze może być skierowany do Ciebie czy jakiegoś 30latka, nie ma tu żadnego odesłania do młodszego pokolenia...


@temat
jutro poniedziałek więc, zapewne otrzymam szczegóły dotyczące ewentualnych grilli, ognisk, zaliczek, atrakcji.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - wiezaawieza - 21-06-2015 10:58

Przepraszam za tamten post. Macie rację.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 22-06-2015 20:46

W odpowiedzi na moje zapytanie dotyczące wyżywienia otrzymałem 3 warianty


ZESTAW I
śniadanie 9zł + obiad 15zł + kolacja 9zł = 33zł os (dla grupy)

ZESTAW II
śniadanie 9zł + obiadokolacja 20zł= 29zł os (dla grupy)

ZESTAWIII
śniadanie 10zł + obiad (danie dnia) 15zł + kolacja10zł= 35zł (kupując zestaw indywidualnie)


dla tych paru złotych nie ma sensu - jeden kanapki będzie mógł przywieźć ze sobą a inny zamówi pizze - ale dla Waszej informacji bynajmniej cenowo wiecie ile będzie kosztował zestaw śniadaniowy czy obiadowy Smile


Jutro dowiem się więcej na temat grillowania i rozrywki.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - MaLiN - 23-06-2015 17:46

@[Admin] Już dostałeś od nich info?