Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - nitram - 19-06-2015 19:35

panowie i panie, zjazd tylko dla zarabiających na forum czy ustalamy że można zabrać swoją drugą połówkę ? @[Admin] Sandrę zabierasz ?


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 19-06-2015 22:13

Parę osób na pewno weźmie swoją panne, jak wiecie że kobieta Wam nie będzie truć "kochanie nudzi mi się", "kochanie za ile wracamy?" to nie widzę przeciwwskazań Wink


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Branzolek - 19-06-2015 22:23

Ja wychodzę z założenia że jak mamy rozmawiać o pieniądzach to bez kobiet Jerk
Nie no czysty relax


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Liromir - 19-06-2015 22:38

Nie żebym zapeszał ale uczestniczyłem już w tego typu zjazdach i obstawiam, że będzie podział na podgrupki i ogólna stypa ;D

1: admin i jego ekipa 30+
2: grupowi spamerzy 13+
3. inwestorzy 40+
4. cichociemni 'znajomi z gg'
5. bojówkarze i inne patusostwo co się dało oszukać na aplikacje

Oby jak najwięcej atrakcji integracyjnych typu paintball, a najmniej kiszenia ogóra przed żarzącym węglem przy piwsku Lol


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Twister92 - 20-06-2015 00:47

Oj bez przesady. Big Grin Grupowych spamerów nie będzie, bo z tego, co się orientuję, zostało ustalone, że poniżej 18-go roku życia ludzi ma nie być. Smile Także jedna grupa odpada. Ja tam jadę się pointegrować, spotkać, pogadać, popić. A jeśli mają być takie 'podgrupki' to może zróbmy 5 różnych osobnych spotkań najlepiej...


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - MaLiN - 20-06-2015 05:35

Grupki na takich spotkaniach chyba zawsze się tworzą, jest to nieuniknione Wink Przecież nie każdy zna sie na przykład z shotboxa, a założę się, że osoby aktywnie udzielające się na czacie będą tą najaktywniejszą grupą Wink


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - feellove - 20-06-2015 09:30

Pomysł bardzo dobry. Sam chętnie się przejadę na takie spotkanie (niezależnie od miejsca)


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - nasgaroth - 20-06-2015 11:15

Ja jestem z Lublina, w tym ośrodku nad łukczem byłem wielokrotnie. Miejsce super, co tu dużo gadać, najważniejsze że plaża kameralna i tak na prawdę mało osób spędza tam czas, można odpocząć. Tylko wydaje mi się że będzie już trochę późno tam z rezerwacją miejsc, pamiętam że kiedyś miałem z tym problemy.

Jeśli termin 18-19 lipca to odpadam bo mam wesele, natomiast w każdym innym jak najbardziej bym wpadł i gdyby ktoś chciał się zabrać z lublina to 4 miejsca wolne ;>


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - GetGifts - 20-06-2015 11:36

Ale jednak was zawiodę można brać dzieciaki ze sobą Tongue Lol


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Admin - 20-06-2015 12:21

Zadzwoniłem do ośrodka i negocjowałem z kierownikiem, który prześle mi szczegółową ofertę dla grup na maila. Wkrótce poznam szczegóły które Wam przedstawię.
Podobno nie ma żadnego problemu z miejscem na grilla czy zorganizowaniem ogniska przez ośrodek.