Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? (/Temat-Spotkanie-forum-gdzies-w-Warszawie-Wykonalne-115757)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - SurpriseYT - 10-06-2015 21:48

Witam!

Mam pytanie czy takie inicjatywy już były tutaj na forum? Czy każdy mocno pilnuje swojej anonimowości?

Myślę że byłoby bardzo przyjemnie spotkać się i ogólnie porozmawiać o zarabianiu.

Mogę się podjąć organizacji takiego spotkania.

Co o tym myślicie?


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - domin_dz - 11-06-2015 09:54

Jak przyjdzie Killer to będzie do niego kolejka z zapytaniem o niszę i czy nie zostanie mentorem. Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - TeYroXOfficial - 11-06-2015 10:14

Bylo by ciekawie. Tylko trzeba by znać termin bo nie każdy zarabia cały czas w sieci Tongue

Może poznamy twórcę sub spidera Lol Jerk


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - LordBeaK - 11-06-2015 10:28

Mysle ze moznaby umowic 3 takie spotkania. W Warszawie, Krakowie, Gdańsku albo Poznaniu


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - Gore - 11-06-2015 10:46

@[LordBeaK] I w Katowicach Lol


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - SurpriseYT - 11-06-2015 17:22

Na jakimś weekendzie i ja mogę zająć się organizacja tylko w Wawie. Z reszta co to za organizacja. Miejsce i ogień Smile (nie wiem tylko jak z wiekiem 18+ Wink

Na razie jest pytanie czy są chętni na coś takiego?


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - selfie - 11-06-2015 17:24

Lepiej byłoby we Wrocławiu ale Warszawa ok, sam się zastanawiałem czy będzie kiedyś coś takiego Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - nicooo - 11-06-2015 17:51

Mega fajny pomysł kiedyś temat był poruszony na czacie , takie spotkanie dało by same + , tylko najpierw trzeba by wszystko ustalić począwszy od miejsca aż do stworzenia listy osób.


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - LordBeaK - 11-06-2015 17:57

Tak jak mowie. 3 miasta. Duze. Jeded organizator z kazdego. Iii... wiek 17+ Big Grin


RE: Spotkanie forum gdzieś w Warszawie. Wykonalne? - MaLiN - 11-06-2015 18:03

Jeszcze może zrobić "zarabiambus" - coś na zasadzie dudobusa albo bronkobusa i jazda w Polskę do każdego miasta powiatowego. Reklama gwarantowana.

Dodgy