Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense - kilaka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense - kilaka pytań (/Temat-Adsense-kilaka-pytan-115735)



Adsense - kilaka pytań - Baroszek - 10-06-2015 17:20

Witam.
Właśnie kończę tworzyć serwis z filmami/serialami online coś ala Seansik.
Chciałbym się dowiedzieć kilku bardzo ważnych dla mnie rzeczy.

1. Czy Adsense może nie zaakceptować strony tego typu? Jakie są możliwości.
2. Jak się rozliczać bez firmy na osobę prywatna, czy trzeba? Jeśli tak to w jaki sposób i czy trzeba prowadzić rozliczenia miesięczne czy wystarczy pit na koniec roku.
3. Pytanie wiąże się z powyższym. Jeśli jest podatek to jaki %.
4. Jeśli Adsense odrzuci, czy są jakieś tego typu strony które zaakceptują stronę z filmami/serialami online.

Mam nadzieję że znajdę tutaj doświadczone osoby które mają wiedzę na ten temat.
Pozdrawiam.


RE: Adsense - kilaka pytań - dawcior-al - 16-06-2015 18:51

Prawa autorskie - nie zaakceptują.


RE: Adsense - kilaka pytań - PanCaro - 18-06-2015 21:59

(10-06-2015 17:20)Baroszek napisał(a):  1. Czy Adsense może nie zaakceptować strony tego typu? Jakie są możliwości.
2. Jak się rozliczać bez firmy na osobę prywatna, czy trzeba? Jeśli tak to w jaki sposób i czy trzeba prowadzić rozliczenia miesięczne czy wystarczy pit na koniec roku.
3. Pytanie wiąże się z powyższym. Jeśli jest podatek to jaki %.
4. Jeśli Adsense odrzuci, czy są jakieś tego typu strony które zaakceptują stronę z filmami/serialami online.

1. Nie ma szans. Odrzucą Ci na starcie stronę.
2. Ja firmy nie mam. 20 każdego miesiąca wysyłam podatek z reklam do swojego US.