Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashback za nierobienie zakupów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Cashback za nierobienie zakupów (/Temat-Cashback-za-nierobienie-zakupow-115728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cashback za nierobienie zakupów - twardy - 03-09-2015 19:21

(03-09-2015 13:56)marcel45143 napisał(a):  Nie wypłacą wam kasy znam się na tym ja wypłaciłem już parę euro ale z innej strony cashback, za nim pieniądze przeleją kontaktują się z sklepami w których niby zrobiliście zakupy Wink

[Obrazek: 116l7ya.jpg]

W pierwszym poscie masz dowod wyplaty, wiec...


RE: Cashback za nierobienie zakupów - milly93 - 03-09-2015 19:47

Owszem, w pierwszym poście jest dowód wypłaty, jednak jest to pewnie dowód za prawdziwe zakupy.

Nie wypłacą, bo muszą dostać od sklepu potwierdzenie zapłaty.
Poza tym na uzyskanie takiego potwierdzenia wedle regulaminu mają 2 miesiące.
Czyli np. zlecałeś wypłatę w sierpniu, to możesz dostać ją na początku października.
Dokładnie sprawdzają każdy zakup. To, że była możliwość wypłaty nie oznacza, że ta wypłata wpłynie na nasze konta.
Ja już przestałam się łudzić, że w ogóle coś dostanę. Sklep na pewno nie potwierdzi czegoś za co nie dostał pieniędzy, a nasze cashbacki zostaną cofnięte.


RE: Cashback za nierobienie zakupów - MindRoller - 03-09-2015 20:16

Zarejestrowany z refa czekam na info Wink


RE: Cashback za nierobienie zakupów - twardy - 21-09-2015 13:27

Cytat:Hi xyz xyz

Your account with email: xxxxxxxx has received the following message from Support:

Subject: Rejected payment

Transaction rejected by the retailer.

Zdziwiony nie jestem Wink


RE: Cashback za nierobienie zakupów - danto - 30-11-2015 11:23

Przyszło do mnie pisemko, że mam się zgłosić na komendę 2 grudnia w charakterze "świadka" w sprawie oszustwa w portalu internetowym firmy KOMEX, domyślam się, że chodzi o to że założyłem kilka kont o zmyślonych tożsamościach, więc ostrzegam tych co robili to samo, że sklep "5,10,15" dobiera nam się za to do tyłków!


RE: Cashback za nierobienie zakupów - asiorek - 30-11-2015 12:30

Ale jesteś jako świadek przecież a nie jako oskarżony czy cus. Jak by chodziło o Ciebie to byś był chyba w charakterze oskarżonego a nie świadka ? Wink

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Cashback za nierobienie zakupów - MilanFan - 30-11-2015 16:20

Twardy, ja dostałem podobnego maila. Zleconej wypłaty nie przeprowadzili, ale zwrócili mi na konto trochę ponad €23. Czekam aż z Pending dojdzie mi €3,5 i spróbuję to wypłacić. Myślę, że z tą wypłatą nie powinno być problemu. Smile


RE: Cashback za nierobienie zakupów - danto - 30-11-2015 21:26

Prawie zawsze gnojki ślą jako "świadek" a co do czego to jesteś oskarżony, już 2 razy tak miałem Big Grin


RE: Cashback za nierobienie zakupów - MilanFan - 29-12-2015 15:01

@[danto], i co od Ciebie chcieli? Jerk


RE: Cashback za nierobienie zakupów - danto - 02-01-2016 20:05

Pytali się mnie po co mi 25 kont na tej stronie, czy chciałem osiągnąć w ten sposób korzyść majątkową i czy znam adresy IP które mi pokazali. Powiedzieli że będzie sprawa w sądzie Wink Postanowiłem że w życiu się za to już nie wezme ^^