Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashback za nierobienie zakupów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Cashback za nierobienie zakupów (/Temat-Cashback-za-nierobienie-zakupow-115728)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Cashback za nierobienie zakupów - MilanFan - 10-06-2015 16:50

Chciałbym Was zapoznać ze stroną SiteTalkCashBack. Dzięki niej dostajemy cashback za zakupy robione przez Internet. Nie trzeba jednak robić zakupów, by móc na niej zarabiać.

Przedstawię Wam 3 sklepy, dzięki którym dostaniecie cashback bez żadnego kupowania.
  • Kelkoo NL - €0,012 x2 / 24h
  • Kelkoo BE - €0,028 x2 / 24h
  • Kelkoo UK - €0,012 x2 / 24h
Łącznie od tych trzech sklepów dostajemy dziennie trochę ponad €0,1. Nie jest to stała kwota, gdyż kliki nieraz zalicza po większej wartości, czasami nawet dwukrotnie większej.

Co więc należy tam zrobić by otrzymać cashback?
Nic skomplikowanego. Odwiedzamy któryś z tych sklepów, wybieramy jakąś kategorię, później produkt, który można nabyć. Ty oczywiście nic nie kupujesz, czekasz tylko 30 sekund na tej stronie i to tyle.
Na tym wideo możecie zobaczyć jak to dokładnie wygląda. Ja oczywiście na filmie nie odczekałem tych trzydziestu sekund. Wink

Na SiteTalkCashBack jest sporo polskich sklepów oferujących jakiś % cashbacku za zrobienie zakupów. Jeśli robisz często zakupy online, a dany sklep znajduje się na tej liście, również w ten sposób możesz zarobić trochę €. Wink


Linki do rejestracji:
Reflink: http://www.sitetalkcashback.com/referby/MilanFan
Czysty: http://www.sitetalkcashback.com/



Minimum do wypłaty to €25, ale strona płaci. Dowód wypłaty (nie mój):
[Obrazek: 11hfjah.png]


RE: Cashback za nierobienie zakupów - groszek1112 - 10-06-2015 18:36

duze minimum 138 dni Smile


RE: Cashback za nierobienie zakupów - MilanFan - 13-06-2015 09:16

@[groszek1112], niekoniecznie tyle dni, bo jest sklep, który dziennie za jedną akcję da Ci €1,102. Wink


RE: Cashback za nierobienie zakupów - groszek1112 - 13-06-2015 09:58

jaki to sklep


RE: Cashback za nierobienie zakupów - MilanFan - 13-06-2015 11:46

Jeśli zarejestrowałeś się jako mój polecony - pisz PW, a tam Ci wszystko wytłumaczę. Wink


RE: Cashback za nierobienie zakupów - Resick - 13-06-2015 12:02

Poszło z refa.Czekam na instrukcje.


RE: Cashback za nierobienie zakupów - asemag - 13-06-2015 12:13

co to cashback ?
bo nowy jestem


RE: Cashback za nierobienie zakupów - MilanFan - 13-06-2015 12:29

Zwrot jakiejś części pieniędzy, które wydasz na zakupy. W tym przypadku nie trzeba nic wydawać, by otrzymać cashback. Smile


RE: Cashback za nierobienie zakupów - ostryy111 - 13-06-2015 18:29

Zarejestrowałem się z refa, czekam na porady na priv Smile


RE: Cashback za nierobienie zakupów - miracle2207 - 14-06-2015 17:41

PM.