Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ofert pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik ofert pracy (/Temat-Dziennik-ofert-pracy-115718)

Strony: 1 2


RE: Dziennik ofert pracy - mazurzanka - 11-06-2015 02:57

(11-06-2015 00:05)Flejva napisał(a):  
Cytat:Wiem, że dla was wyjadaczy, te 8,5 Euro/godz za pracę w internetowym biurze i 30 Euro za zrobienie 10 kartek to są śmieszne pieniądze, ale nie przeszkadza mi to, że się ze mnie będą wyśmiewać że cieszę się z głupich 30 Euro za jakieś tam karteczki
Co Ty gadasz dziewczyno , nie jeden by chcial siedziec w domu i takie hajsy robić , np. ja Huh Gratuluje i tak trzymaj caly czas do przodu Smile
Bede sledzil Smile
Bez przesady. 8,5 Euro/godz. to minimalna płaca. Mniej się już nie da zarobić. Pomocnik murarza bez kwalifikacji poniżej 12 Euro tyłka nie ruszy. Mój sąsiad w Holandii sortuje paczki i ma 11 Euro. Dziewczyny podczas wakacji układają towar na półkach w Aldiku za 9 Euro. Koleżanka z praktyk, jako organizatorka konferencji przez Internet ma kilkaset Euro dziennie. - To czego Murzyn nie tknie za 20 Euro, Polak weźmie za 8,5 Euro.


RE: Dziennik ofert pracy - Lotheo - 11-06-2015 13:22

No i w końcu nastał koniec, robienia "burdelu" z tego forum, przez autora Smile
Do tego jeszcze to, porównywanie Polaków do murzynów. Żenada facepalm


Dziennik ofert pracy - daniel42na - 27-08-2015 16:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.