Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czytam i dalej nie wiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Czytam i dalej nie wiem (/Temat-Czytam-i-dalej-nie-wiem-115713)

Strony: 1 2 3


Czytam i dalej nie wiem - DaMi0DoG - 10-06-2015 12:48

Witam stwierdziłem ze poczytam sobie regulamin Leadmore żeby dowiedzieć się czy sposób zarobku na który wpadłem jest legalny ale niestety dalej nie wiem jedynie co znalazłem o prawie to to :
16. Partner powinien działać zgodnie z prawem i dobrymi obyczajami

Mógłby mi ktoś rozwinąć ta frazę ?

Mój pomysł polega na pobieraniu pliku nie pisze ze jest za darmo . Ale jednak osoba go nie dostaje czy jest to zgodne z prawem ??

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 12:50

nie jest zgodne z prawem takie coś Tongue


RE: Czytam i dalej nie wiem - nicooo - 10-06-2015 12:51

Możesz promować , pamiętaj tylko żeby nie pisać , że jest za darmo reszta jest nie ważna.
Bo i tak chyba nie da się dodać tego pliku który oferujesz.


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 12:54

nicooo, mylisz się, ostatnio dosyć dużo pisałem z Arkiem od leadmore i to wcale nie wygląda tak jak napisałeś, to nie jest tak, że pominiesz słowo "darmowe" i już jest git.


RE: Czytam i dalej nie wiem - nicooo - 10-06-2015 12:57

Promujesz dokładnie :
"Serwis ZABAWA jest usługą subskrypcyjną, dzięki której użytkownik otrzymuję wiadomości zawierające jedno słówko po angielsku wraz z tłumaczeniem i użyciem w zdaniu . Serwis dostępny jest na telefony komórkowe bądź inne urządzenia, posiadające kartę SIM w sieci Orange, Plus..."
Jeżeli nie zawierasz w swoim tekście do promocji słowa darmowe to nikt nie może ci nic zarzucić , czytałem ostatnio , że jeśli ktoś wysłał sms a nie przeczytał regulaminu nie ma prawa do składania wniosku o oszustwo itp..


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 13:04

no dobra ale jeżeli np podszywasz się pod kogoś i celowo wprowadzasz w błąd to takie coś jest już złamaniem prawa, oczywiście napisanie na facebooku "crack do wiedzmina 3 - (link) nie jest zlamaniem prawa ale napisanie ze szukasz kogos do pracy tylko prosze wypelnic formularz juz jest karalne.


RE: Czytam i dalej nie wiem - DaMi0DoG - 10-06-2015 13:06

Czyli jeżeli np proponuje komuś arkusz zgłoszeniowy do pobrania i potem proszę o wysłanie go na email . Oczywiście on go nie dostanie i nie wyślę to czy może mnie potem oskarżyć? ?

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Czytam i dalej nie wiem - nicooo - 10-06-2015 13:07

(10-06-2015 13:04)badi1992 napisał(a):  no dobra ale jeżeli np podszywasz się pod kogoś i celowo wprowadzasz w błąd to takie coś jest już złamaniem prawa, oczywiście napisanie na facebooku "crack do wiedzmina 3 - (link) nie jest zlamaniem prawa ale napisanie ze szukasz kogos do pracy tylko prosze wypelnic formularz juz jest karalne.
DaMi0DoG wspomniał o promowaniu pliku a nie o innym programie więc pomyślałem o jakiś zdjęciach , logiczne jest , że celowe uśmiercanie podszywanie itp jest nie zgodne z prawem..


RE: Czytam i dalej nie wiem - badi1992 - 10-06-2015 13:09

Zależy do czego arkusz zgłoszeniowy, i po rozmowach z Arkiem wnioskuje, że ten link nie może być pusty - tzn musi być ten wspomniany arkusz. Eh słuchaj... ja też mam takie pomysły i nie wiedziałem co robić, czy ryzykować czy nie. No ale jednak wolę spać spokojnie w nocy. :/


RE: Czytam i dalej nie wiem - DaMi0DoG - 10-06-2015 13:09

O kurczaki a ja właśnie chciałem zrobić ofertę pracy . .. . I niby arkusz zgłoszeniowy do pobrania . Czyli lepiej to usunąć ??

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


Edit: na moje szczęście ogłoszenie na olx nie przeszło weryfikacji ; p niby za mało info.

Hapffff szkoda bo pomysł był spoko . A jest tak możliwość żeby owy plik się pobierał ?? Widziałem opcje przy tworzeniu linku link do pliku tylko czy to działa ?

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka