Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy adsense może przyczepic sie za zbyt duza ilosc reklam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Czy adsense może przyczepic sie za zbyt duza ilosc reklam? (/Temat-Czy-adsense-moze-przyczepic-sie-za-zbyt-duza-ilosc-reklam-115712)



Czy adsense może przyczepic sie za zbyt duza ilosc reklam? - Wariatek444 - 10-06-2015 12:43

Witam wszystkich.
Zastanawia mnie jedna kwestia,na mojej stronie internetowej mam 4 reklamy,są one widoczne na głównej stronie i przy postach.
Kieruje tutaj pytanie,gdybym wstawiał reklamy w swoje posty/artykuły to google może mieć coś przeciwko temu ?
Np jeden post i w środku pomiędzy tekstami reklama .
Jak to wygląda?
Z góry dzięki.


RE: Czy adsense może przyczepic sie za zbyt duza ilosc reklam? - LordBeaK - 10-06-2015 12:52

W regulaminie powinno byc okreslone. Jak nie ma to mozesz.


RE: Czy adsense może przyczepic sie za zbyt duza ilosc reklam? - Wariatek444 - 10-06-2015 17:26

Popatrzcie tutaj:

https://support.google.com/adsense/answer/1346295?hl=pl#Ad_limit_per_page

Tylko to znalazłem i kieruje się pytanie,czy to się tyczy tylko strony? Czy posty to inna bajka i możemy sobie wstawiać ,mimo reklam na głównej?
Ktoś ma doświadczenie w wstawieniem reklam w postach ?


RE: Czy adsense może przyczepic sie za zbyt duza ilosc reklam? - PanCaro - 18-06-2015 22:07

Aktualnie na każdej stronie AdSense wydawcy mogą umieścić:

maks. trzy jednostki AdSense dla treści,
maks. trzy jednostki linków,
maks. dwa pola wyszukiwania.


Na każdej oddzielnej stronie musisz zastosować powyższą regułę.

Ja na Twoim miejscu bardziej skupiłbym się na odpowiednim dopasowaniu reklam.
Niż na napychaniu ich na stronę.