Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buxy dla początkujących (/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Buxy dla początkujących - boss_nass - 02-03-2016 21:45

Potwierdzam - ani widu, ani słychu reklam z minute staff...Angry
I też czekam na wypłatę z ptcx - testowo puściłem minimum, wyjdzie tego całe 9 centów.


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-03-2016 20:51

Wygląda na to, że minute dtaff się zawinął niestety...
Cóż, pozostaje jak zawsze wiarygodny i wypłacalny Clixsense Smile
U mnie wisi w pending 10,82$ Smile


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 04-03-2016 20:28

Dziś znów bez ankiet na Clixsense Sad

Ale bardzo gratuluję wszystkim moim poleconym, którym się dzisiaj udało zaliczyć w sumie 16 ankiet. Wielkie gratulacje i bardzo Wam dziękuję !!! Tak trzymać !!!


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 05-03-2016 08:12

No wreszcie coś: ankieta z samplicio za 2,42$ zaliczona ale kasa dopiero za miesiąc. Mam nadzieję, że teraz ankiety nie będą jak na neobux doliczane po miesiącu albo dłużej.


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 06-03-2016 22:32

Strzelona ankieta o aparatach w Clixsense na tokenads za 0,34$, zawsze coś do przodu Smile
W pending już 17,88$ Smile


RE: Buxy dla początkujących - Zaperr44 - 08-03-2016 14:44

Muszę się pochwalić że dzisiaj pierwszy raz mi ankieta wpadła o piwie za 0.48$ Huh


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 08-03-2016 21:10

(08-03-2016 14:44)Zaperr44 napisał(a):  Muszę się pochwalić że dzisiaj pierwszy raz mi ankieta wpadła o piwie za 0.48$ Huh

No brawo !!! Ważne, że do przodu Smile

Dzisiaj przyszła kolejna wypłata z Clixsense po ośmiu dniach od zlecenia, po odjęciu haraczu wyszło 18,80$ Smile
Ostatnio mam cienko z ankietami ale moi poleceni zawsze coś tam trafią i kolejne gratulacje dla nich składam.
Oczywiście żona ostatnie 3 dni miała w sumie 5 ankiet co jak wiemy tylko wzburza mi krew Smile

W neobux jak zwykle klikam z przyzwyczajenia i już weszło mi to w nawyk, że tu na wypłatę będę zbierał parę tygodni... ale cóż, płaci to klikam. Mam obecnie 1,98$ więc jeszcze "tylko" niewiele ponad 4$ i będzie następna wypłata Smile Taki mały sarkazm z mojej strony beka

W studentswatch.pl mam nazbierane 90 pkt a wypłacają od 100 pkt i od chyba 10 dni nie mam ankiet co mnie bardzo frustruje bo już bym chciał coś wypłacić Angry

A na instagc i innych podobnych serwisach w chwili obecnej nie ma minute staff więc oprócz oglądania filmików nie mam na czym zarabiać a jak większość już wie taski nigdzie mi nie wchodzą.

Tak ogólnie to powoli do przodu, bez spiny.
Mam nadzieję, że wszyscy zarejestrowani w Clixsense mają zainstalowanego clixaddona. Bo często się o tym zapomina. Jeśli nie to piszcie do mnie bo to naprawdę warto mieć. Jak ktoś nie wie to pomogę.

Aha, mojej 70 letniej teściowej kilka tygodni temu powiązałem PayPal z rachunkiem bankowym i potwierdziła mi ostatnio, że dostała z "tego klikania" ponad 92 zł Smile
Także cytując moją teściową: Clixsense jest "debes" Smile Smile Smile ( no czasami mnie ona rozwala)

Pozdrawiam wszystkim Clixsensowców i tych, co dopiero zamierzają się zapisać Smile

Hurra!!! Przed chwilą zaliczyłem z CINTA ankietę o bankach za 1,40$ Smile
Wreszcie bo już parę razy do niej miałem zaproszenie ale po pytaniach kwalifikujących mnie zawsze wywalało a dziś sukces Smile


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 16-04-2016 06:46

Witam wszystkich po długiej przerwie. Z góry przepraszam za swą nieobecność ale ostatnio nie za bardzo miałem chęci i wenę twórczą do tworzenia moich wypocin Smile
No ale jak już jestem to teraz krótkie sprawozdanie.

Clixsense - cały czas powoli do przodu. Wiadomo, raz są ankiety a raz ich nie ma a taski się mnie nie trzymają... Ostatnio się zreflektowałem, że to już pełny rok mi stuknął odkąd się tam zarejestrowałem.. jak ten czas leci Smile

InstaGC - robię tu tylko minnute staff i jak osiągnę ponad 1$ to wypłacam. Czasem tez jakieś video obejrzę. Kokosów nie ma ale płaci cały czas, na PayPal wypłacam.

https://www.instagc.com/1101580

Neobux - tu nadal klikam bo płaci ale ostatnio po paru piwkach coś mnie naszło , coś mi się pomyliło i jakoś tak wyszło, że kupiłem 20 rented refferali bo miałem na koncie jakieś 3,70$... po trzech dniach zarobili dla mnie ponad 0,60$ i ciekawy jestem jak będą klikać. Póki co to trochę zabawa na tym neobuxie bo strasznie długo się zbiera ale nadal płaci.

Studentswatch - Wreszcie dziś zdołałem uzbierać 100 pkt by móc zlecić wypłatę. Przydałoby się więcej ankiet no ale cóż, dobre i to. 100 pkt to 50zł. Wypłata jest w oczekujących i jak dostanę ją na PayPal to nie omieszkam o tym napisać.

Trafficmonsoon - o tym programie to na forum jest wątek, który ma tyle stron, że dałoby się z tego sklecić niezłą powieść Smile Niektórzy są za a inni przeciw. Ja też mam własne zdanie ale zachowam je dla siebie. Piszę o tym dlatego, że parę dni wcześniej dostałem maila, że zarobiłem ponad 65$. No i zdziwko. Wchodzę na Payza i rzeczywiście, kasa doszła. Więc jak widać płaci ale oczywiście nikt nie wie jak długo...

https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005

Generalnie to pozdrawiam wszystkich forumowiczów a w szczególności klikaczy i ankieterowców ( coś mi ta pisownia dziwnie wychodzi Smile)

I oczywiście wszystkim życzę dużych zarobków Smile


RE: Buxy dla początkujących - Zawadson - 16-04-2016 18:03

(16-04-2016 06:46)Leos2011 napisał(a):  Clixsense - cały czas powoli do przodu. Wiadomo, raz są ankiety a raz ich nie ma a taski się mnie nie trzymają...

A poleceni coś zarobili?


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 16-04-2016 21:17

(16-04-2016 18:03)Zawadson napisał(a):  
(16-04-2016 06:46)Leos2011 napisał(a):  Clixsense - cały czas powoli do przodu. Wiadomo, raz są ankiety a raz ich nie ma a taski się mnie nie trzymają...

A poleceni coś zarobili?

No pewnie, że tak !!! Szczere dla nich gratulacje bo są dni, kiedy mają zaliczone między 10 a 15 ankiet i to są naprawdę super wyniki Smile