Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buxy dla początkujących (/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 23-12-2015 23:26

Dziś mało pisania. Jako , że święta za pasem chciałem wszystkim użytkownikom forum życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.
Czas się trochę wyciszyć i pobyć z bliskimi.

Jeszcze raz : Wesołych Świąt !!!!


RE: Buxy dla początkujących - Mokry1986 - 28-12-2015 17:21

Witam po świętach. Wklejam dowody wypłat z AyuWage. Niestety sam czekam już 10 dni na kolejne 5 dolarów. Sprawa u nich wygląda tak że muszą sprawdzić konto czy rzeczywiście postępowaliście według instrukcji stąd czasem dostaniecie warning i może on nawet zniknąć po jakimś czasie. Przynajmniej ja tak mam. Dlatego czas oczekiwania jest taki a nie inny mimo że na stronie napisane jest 7 dni roboczych. Sprawę komplikują też święta więc miejmy nadzieję że strona wypłaci nam wszystkim. Niestety jest to jedna ze stron która opieprza się z wypłatami lekko mówiąc.

[Obrazek: ayu1.jpg]


[Obrazek: ayu2.jpg]

Jeśli chodzi o mnie to nie lubię tam zarabiać kasy i gdyby nie fakt że można uzbierać dużo w krótkim czasie olałbym ten serwis

Korzystając z okazji chciałbym zaproponować nowy bux, zarabiam w nim dopiero od 3 dni i już mam 16 centów na koncie, pójdę pewnie w referrali by przyspieszyć zarobek. Jakby ktoś chciał LittleBux:

http://www.littlebux.com/referral/7567f14c7c44a8339124201


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 29-12-2015 09:06

Dziękuję Ci stary za ten screen i powiem tak: mam dokładnie takie same odczucia jak Ty odnośnie AyuWage.
Mi wiszą teraz 2 wypłaty po 5$. Na różnych innych forach czytałem, że nadal płacą ale właśnie użytkownicy narzekają na straszne opóźnienia. No ale lepszy serwis, który płaci z opóźnieniem niż taki, który w ogóle nie płaci.
Pozostaje tylko cierpliwie czekać.


RE: Buxy dla początkujących - MistGun - 29-12-2015 09:28

(28-12-2015 17:21)Mokry1986 napisał(a):  Witam po świętach. Wklejam dowody wypłat z AyuWage. Niestety sam czekam już 10 dni na kolejne 5 dolarów. Sprawa u nich wygląda tak że muszą sprawdzić konto czy rzeczywiście postępowaliście według instrukcji stąd czasem dostaniecie warning i może on nawet zniknąć po jakimś czasie. Przynajmniej ja tak mam. Dlatego czas oczekiwania jest taki a nie inny mimo że na stronie napisane jest 7 dni roboczych. Sprawę komplikują też święta więc miejmy nadzieję że strona wypłaci nam wszystkim. Niestety jest to jedna ze stron która opieprza się z wypłatami lekko mówiąc.

[Obrazek: ayu1.jpg]


[Obrazek: ayu2.jpg]

Jeśli chodzi o mnie to nie lubię tam zarabiać kasy i gdyby nie fakt że można uzbierać dużo w krótkim czasie olałbym ten serwis

Korzystając z okazji chciałbym zaproponować nowy bux, zarabiam w nim dopiero od 3 dni i już mam 16 centów na koncie, pójdę pewnie w referrali by przyspieszyć zarobek. Jakby ktoś chciał LittleBux:

http://www.littlebux.com/referral/7567f14c7c44a8339124201

A co tam się robi? Prócz wyświetlania stron Tongue Bo razem wychodzi +\- 5 centów dziennie.


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 29-12-2015 09:47

No pewnie to typowy bux dlatego tak mało Tongue


RE: Buxy dla początkujących - Mokry1986 - 29-12-2015 18:56

MistGun, jak na typowy właśnie bux tylko klika. Plusem jest to że reklamy lecą w tle i nie musisz sterczeć nad stroną. Tak jak piszesz +\- 5 centów to nawet sporo na bux, jak ogarniesz kilku refów to szybciej to pójdzie, zobaczymy jak będzie. W Useclix jest spoko bo tam jakoś refy dają radę, za to jakby ktoś chciał wejść w clixic to nie polecam, na 3 RR klika jeden i to słabo, po dwóch miechach mogę powiedzieć że traciłem tylko czas. No i minimum do wypłaty 2$ więc powinno pójść szybko.


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 30-12-2015 11:18

Dziękuję za wpis Mokry1986. Mam nadzieję, że pomógł wielu klikaczom.

A tak poza wszystkim trzeba się już powoli żegnać ze starym rokiem i oczekiwać, że 2016 będzie dla wielu z nas dużo lepszym w zarabianiu Smile

Tak więc moi drodzy przypuszczam, że to jeden w moich ostatnich wpisów w tym roku ale nie będę się jakoś rozpisywał bo nadal jestem jakby w "pół-śnie" świąteczno-noworocznym Smile

Wszystkim serdecznie życzę Szczęśliwego Nowego 2016 roku. Szampańskiej zabawy i by głowa nas mało bolała rankiem 1 Stycznia 2016 Big Grin


RE: Buxy dla początkujących - bartus2278 - 30-12-2015 18:29

dzięki i wzajemnie Leos Smile


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 31-12-2015 11:58

Miałem już nic nie pisać ale nie mogę się powstrzymać Wink
Bo dziś na Clixsense miałem jedną ankietę za 0,85$ no i zacząłem szukać drugiej offers by wreszcie zaliczyć bonusa. Dla tych co są w tej samej sytuacji polecam sprawdzić zakładkę token adds. Mnie się tam udało dziś 2 offers zaliczyć, które wymagały podania maila i potwierdzenia go, jedna za 4 centy a druga chyba za 38 centów Smile Nie były to subskrypcje tylko jakieś jednorazowe rejestracje i dodało do konta błyskawicznie. No i jak klikałem clixgrida to jeszcze wpadło 10 centów. Dzisiejszy zarobek to w sumie 1,60$ i wypłata zlecona, jest już w pending a przyjdzie w nowym roku Smile

Także dla mnie się dobrze ten rok skończył na Clixsense a w nowy rok wpadnie z bonusa od razu 0,40$ !!!

Jeszcze raz wszystkim Dosiego Roku !!!


RE: Buxy dla początkujących - stuudenciok - 31-12-2015 12:32

A ile szła Ci wypłata z AyuWage? Wink Również Szczęśliwego Nowego Roku!