Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buxy dla początkujących (/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 10-12-2015 23:09

Właśnie przed chwila dotarła wypłata z Clixsense 10,55$ Huh


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 11-12-2015 16:08

Dziś info dnia jest takie, że HQRevshare znów działa i śmiga jak ta lala Smile

https://hqrevshare.com/hq-splash.php?r=Leos2005

Wszystkich niezdecydowanych chcących zainwestować kasę zapraszam. Tak samo jak do MPA

https://www.mypayingads.com/index.php?ref=91342

Naliczenia nie powalają ale jest stabilnie do przodu.

Na Clixsense dzień zaliczam do udanych, 3 offers zaliczone plus bonus checklista. I wielkie gratulacje dla moich poleconych, którzy w sumie mieli dziś 10 offers zaliczonych Smile Brawo, tak trzymać. Nawet żona moja, po tygodniu nieobecności (wiem, wstyd się przyznawać ale naprawdę zapieprza w pracy) dziś weszła, strzeliła dwie ankiety i gotowe Smile

W TM wreszcie ustrzeliłem trochę caschlinków ale stanowczo za mało.

Reszta buxów standardowo: mozolnie ( czytaj bardzo powoli) do przodu.

No i UWAGA UWAGA UWAGA !!!
Po tygodniu od rejestracji zleciłem pierwszą wypłatę z AyuWage Smile Całe 5$ .Ciekawe jak długo będzie szła. Sam nie sądziłem, że tak szybko to pójdzie i tu też wielkie podziękowanie dla poleconych, niestety nie znam wszystkich bo na tej stronie tego nie widać, pokazuje się tylko ID poleconego, jego numer i z jakiego kraju jest.
Kto jeszcze nie jest to wbijać proszę Smile

http://www.ayuwage.com/?reg=279067

Wszystkim życzę miłego weekendu i dużych zarobków.
Ja sam w weekend będę miał ograniczony dostęp do neta bo wyjeżdżam więc mniej się będę udzielał. Ale jakby ktoś miał pytania to śmiało proszę pisać, postaram się odpowiedzieć po powrocie.


RE: Buxy dla początkujących - bartus2278 - 11-12-2015 16:37

Ja w Clixsense miałem dziś 3 ankiety .... i ze wszystkich mnie wykopało 2 ale walczymy dalej Big Grin


RE: Buxy dla początkujących - Zaperr44 - 11-12-2015 19:13

(11-12-2015 16:37)bartus2278 napisał(a):  Ja w Clixsense miałem dziś 3 ankiety .... i ze wszystkich mnie wykopało 2 ale walczymy dalej Big Grin

Pff ja miałem 5 i nawet do połowy nie doszedłem Jerk


RE: Buxy dla początkujących - hypocrisy - 11-12-2015 22:16

Wywalenie z ankiety po kilku pytaniach jest stresujące, ale powiem wam że najbardziej denerwuje wylot przy ostatnim pytaniu, ku przestrodze...Wypełniałem starannie ankietę przez ponad 20 minut, przy 99% ukończenia i ostatnim pytaniu "Czy masz jakieś uwagi" stwierdziłem nagle że mam lenia i zostawiłem puste pole, bo w sumie uwag nie miałem...Efekt do przewidzenia 4
Ale jakby nie patrzeć "walczymy dalej" to jedna z myśli przewodnich tego dziennika, więc...walczymy dalej ;p


RE: Buxy dla początkujących - Zawadson - 11-12-2015 22:28

Niech ankiety będą z Tobą!!!


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 11-12-2015 23:37

Dzięki Wam za fajne wpisy i śledzenie dziennika Smile


RE: Buxy dla początkujących - bartus2278 - 12-12-2015 09:16

hypocrisy ja tak miałem z którąś ankietą na końcu było pytanie o wykształcenie i wiek i z tego powodu mnie odrzuciło facepalm


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 14-12-2015 15:58

Dziś fajny dzień w CS. 3 ankiety zaliczone plus bonusik 0,30$ i już następna zlecona wypłata znalazła się w pendings Smile
A najbardziej cieszy to, że coraz więcej moich poleconych zaczyna zaliczać ankiety. Tylko tak trzymać.

W AyuWage czekam na wypłatę a dziś z 0,50$ wyklikane, serwis super, naprawdę !!! Wiem, że oni realizują wypłaty do 7 dni ale jak się nie wyrobią to ticket do supportu pomaga i się biorą za siebie i wysyłają Smile

Z Ebpaidrev spór o kasę i PayPal mi przyznał rację, kasa zainwestowana zwrócona co do centa. Admin olał wszystkich i się zwinął.

W TM dziś całe 4 centy... A normalnie po kilkanaście szło wyklikać...

No i od kilku dni jestem w MPA. W chwili obecnej jestem mile zaskoczony. Program nalicza regularnie i jest stabilny, ponad 100 tysięcy użytkowników powinno mówić samo za siebie. Ale oczywiście jest ryzyko, że z dnia na dzień się zwinie ... Myślę, że jest na tyle dobrze skonstruowany , iż powinien jeszcze sporo pochodzić.

I jeszcze o Clixsense na koniec. Uświadomiłem sobie, że chyba nic nie pisałem o Clixaddon !!! Przepraszam za to niedopatrzenie. Wszystkim polecam zainstalowanie tego powiadamiacza o nowych reklamach i ankietach, na głównej stronie na samym dole po lewej trzeba w niego kliknąć i zainstalować na kompie, bardzo przydatna rzecz Smile

Pozdrawiam wszystkich a w szczególności klikaczy !!!


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 16-12-2015 11:45

Dziś dostałem pierwsza wypłatę z MPA. Zrobiłem ja na próbę ale zaraz wpłacam ponownie kasę i kupuję paczki. Jestem zdziwiony jak program się rozwija - w bardzo dobrym kierunku.
I bardzo fajne jest to, że można inwestować mało kasy. Wiem, że i zysk jest mniejszy ale nie każdego stać na kupienie 10 paczek po 50$ za jedną...
Jak ktoś chętny to zapraszam serdecznie.


[Obrazek: MPA1.jpg]

A na Clixsense kolejna wypłatka już czeka w pendings Smile
Choć ostatnio jakoś dużo ankiet nie było to i tak się coś udało naskrobać !!!