Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buxy dla początkujących (/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-12-2015 09:09

No i skończyło się rumakowanie...
[Obrazek: Bonus.jpg]

Od 20 Listopada do wczoraj miałem cały czas zaliczoną bonus checkliste na Clixsense ale wczoraj tylko jedna ankieta i nie udało mi się jej zrobić, cóż, życie.
Dzisiaj nowy dzień i nowe polowanie na ankiety Smile


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-12-2015 10:18

Wiele pisałem o tym, żeby klikać w buxach , które sa wypłacalne. I sam oczywiście zapomniałem, że jest jeszcze Useclix...
No ale wczoraj to nadrobiłem i się zapisałem i w 2 dni 13 centów więc nie jest źle Smile
Tylko cierpliwości trzeba a program bardzo fajny i przejrzysty, podoba mi się.

Chętnych zapraszam oczywiście Smile

https://useclix.com/index.php?ref=Leos2005


RE: Buxy dla początkujących - MD96 - 03-12-2015 13:23

@[Leos2011] 13 centów w dwa dni? Nie szkoda Ci czasu na takie drobne? Lol


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-12-2015 13:33

Widzę, że mnie nie znasz Smile
Generalnie czasami mam w robocie za dużo czasu to sobie klikam. Jak już wcześniej pisałem nikomu krzywdy tym nie robię jak jakimiś sub sms-ami czy innym naciąganiem.
A ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.
Klikam od kilku miesięcy w 90 % na kompie w pracy choć ostatnio zdarza mi się coraz częściej włączyć laptopa w domu wieczorem też. Zdołałem z różnych buxów już uciułać w ten sposób na PayPal w sumie 250$, oczywiście najwięcej z Clixsense bo to dla mnie numer 1.
Więc jak mam czas w pracy to mógłbym siedzieć np na gazeta.pl albo jakimś innym onecie ale ja wolę sobie poklikać.
W poście wyżej możesz znaleźć linki co kupiłem pod choinkę żonce z tego klikania Smile

No i stąd mam tez pieniądze do inwestowania np. w HQRevshare. Jeszcze mi się nie zdażyło zainwestować coś z realnej kasy, wszystko z klikania i ankiet Smile

Ale żeby to wiedzieć musiałbyś mój cały dziennik przeczytać a jest tego trochę Smile
Swoja drogą ja Twój czytałem i powodzenia życzę w zarabianiu.


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-12-2015 15:45

Dzisiaj na razie padł mój rekord z caschlinków na Traficmoonson: 39 centów Smile Szaleństwo jakieś normalnie, nawet trzy lub cztery razy mi zaliczyło takie za 0,02$
I już mam 4,24$ i próg wypłaty 7$ juz widze na horyzoncie Smile


RE: Buxy dla początkujących - Mokry1986 - 03-12-2015 19:46

Cześć, a próbowałeś Ayuwage? Płacą tam dwa razy więcej niż w C&H. Problem w tym że jeśli w jednym wyklikasz reklamy to w drugim będzie pusto. Ja zleciłem osobiście 2 razy wypłatę z C&H i dwa razy musiałem ją anulować bo coś, bo admin chory, bo znowu przerwa w wypłatach. Z Ayuwage dostałem już 3 x 5 dolarów. Najwięcej udało mi się tam zarobić 70 centów na dzień a najmniej 30 c. Pomyśl o tym.
Link z ref:
http://www.ayuwage.com/?reg=255409
Pusty link:
http://www.ayuwage.com


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-12-2015 20:22

Dzięki za link.
A nie jest tak, że oni raz płacą a raz nie i niektórzy po parę tygodni czekają i nic? Bo już sporo postów o tym czytałem. Pewnie się zarejestruję ale kurde już zaczyna mi powoli brakować czasu na to klikanie Smile


RE: Buxy dla początkujących - Mokry1986 - 03-12-2015 20:48

Powiem ci że mi płacą regularnie, czasem jak mają opóźnienie to wysyłam ticket i wypłata jest na drugi dzień. Jeśli chodzi o mnie to mój numer jeden ponieważ mam stały, mały ale sprawdzony dochód. Druga rzecz to właśnie fakt że ja mam problem z C&H więc zastąpiłem go Ayuwage z prostej przyczyny, taki sam czas, więcej kasy, mniej problemów. Dziwi mnie jego mała popularność, także na fb widziałem wiele negatywnych wpisów ale gdybym nie czyścił regularnie poczty to bym ci pokazał dowód wpłaty z 1 grudnia. Wiesz, tyle opinii ile buxów... postukaj do pierwszej wypłaty i zdecyduj czy warto czy nie a może zastąpi ci C&H. Jeśli chodzi o brak czasu to ja w tym roku kończę z niektórymi programami bo zabierają za dużo czasu i za mało kasy dają np: Donkeymails, Innocurrent czy właśnie C&H.


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 03-12-2015 20:54

Dobra, przekonałeś mnie bo przecież z mojego polecenia tez się do paru zarejestrowałeś Smile
A z CNH to muszę to przemyśleć bo rzeczywiście coś ostatnio zarobki spadły ale z drugiej strony już mi ponad 26$ wypłacili więc muszę to przemyśleć.


RE: Buxy dla początkujących - Mokry1986 - 03-12-2015 22:52

Stary Smile nie naciskam na refa bo swój interes staram się budować samotnie ze względu na to że refy mogą się wykruszyć (nie chce się itd) dlatego bawię się w Rented Ref mimo że mierny zysk dają. Bardziej kieruję się w stronę REVshare, i tu mógłbym ci polecić My Paing Ads, który ma Adpacki już od 1$ i coś z buxa też tam jest mimo że tylko po 0.001. Program jest w dobrej formie, lepszej niż HQ