Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy dla początkujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Buxy dla początkujących (/Temat-Buxy-dla-poczatkujacych-115705)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: Buxy dla początkujących - Zaperr44 - 18-09-2015 20:15

O co chodzi z tymi ankietami na clixsense? Robię już 4 i pojawia się znowu
"We're Sorry!
Unfortunately you did not qualify for that survey.
As you were not able to complete this survey, the
personal data you've provided will be promptly discarded.

Thank you for your participation!"


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 18-09-2015 20:33

(18-09-2015 20:15)Zaperr44 napisał(a):  O co chodzi z tymi ankietami na clixsense? Robię już 4 i pojawia się znowu
"We're Sorry!
Unfortunately you did not qualify for that survey.
As you were not able to complete this survey, the
personal data you've provided will be promptly discarded.

Thank you for your participation!"
No nie zawsze się człowiek zakwalifikuje, taki niestety tego "urok".
A czasami coś odpowiesz nie "po mysli" ankieterów i Cię wywali po prostu.
W sumie szkoda, bo mogłyby z tych czterech chociaż dwie wejść to miałbys fajnie. Ale nie poddawaj się, cierpliwość jest jak najbardziej wzkazana Smile


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 21-09-2015 13:05

Witam po weekendzie.
Przez weekend nic nie pisałem bo staram się go poświęcać jednak dla domu i rodziny lecz teraz jestem w pracy to jade ze sprawozdaniem Smile

Cashnhits. Dzisiaj udało mi się zdobyć już 30 centów a dwa dni temu kolejna wypłata dotarła a juz mam nazbierane na następną. W chwili obecnej najwięcej na tym buxie zbieram kasy, staram się klikać od poniedziałku do piątku i najwięcej wpada oczywiście z minutte staf, krótkich i prostych zadań często za prawie 2 centy Smile Dla porównania dziś na Neobux i tak szał bo wyklikałem ponad 5 centów ale w porównaniu z CNH to po prostu żółwie tempo.
Clixsense na razie słabo bo ankiet nie miałem.
TM. Przed chwilą zleciłem wypłatę 5$ i oczywiście doszła błyskawicznie. Teraz zbieram na następny próg czyli 6 $, misiąc jak nic lub dłużej Smile
https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005

A na Neobux już 3$ ponad osiągnięte więc "tylko" 95 centów do progu 4$ czyli następnej wypłaty.
Everbuxpaid stabilnie i do przodu, cały czas płaci.
http://www.everbuxpaid.com/?ref=leos2005

W Minionclix ponad 1$ uzbierany, cały czas czekam, kiedy dobiję do minimum 2$ i okaże się, czy płaci.
http://www.minionclix.com/?ref=Leos2005

Za namową fabian51, zresztą bardzo fajny koleś, wszedłem do ngptcbux. Praktycznie taki sam jak everbuxpaid, niskie minimum do wypłaty więc stawiam na to, że powinien być wypłacalny. Pożyjemy, zobaczymy.
http://www.ngptcbux.com/?ref=leos2005

No pierwszy program, w który włożyłem kasę czyli 10$. Zakupiłem 2 paczki na początek i po trzech dniach naliczania pokazuje, że mam zarobione na koncie 1,20$ Zobaczymy jak z nim będzie, może coś da zarobić.
https://globaltrafficads.com?ref=Leos2005

No i jeszcze jeden, Buxept. Zapisałem się z polecenia innego członka tego forum ale dopiero 3 dni klikam więc o wypłatach na razie nic nie mogę powiedzieć.
http://www.buxept.com/?ref=Leos2005

Uff, czasami sobie myślę, że za dużo buxów mam na głowie i o którymś zapomnę Smile

Wszystkich, którzy chcą zacząć swą przygodę z buxami i klikaniem w sieci za pieniądze serdecznie zapraszam do rejestracji i w razie pytań służę pomocą.


RE: Buxy dla początkujących - mikuss - 21-09-2015 14:00

co najmniej 70% osób zaczyna od bux-ow ale myślę, że jak w ich życiu nadszedł dzień przebudzenia tak i w Twoim leos nadejdzie taki dzień, że sam się przekonasz ile czasu straciłeś na bux-y i ile pieniędzy straciłeś nie robiąc czegoś innego tylko marnowałeś go na takie grosze
Z całego serca życzę by ten dzień otrzeźwienia i przebudzenia w Twoim życiu nadszedł jak najszybciej bo szkoda zmarnowanego czasu którego nie cofniesz i szkoda utraconych zarobków które mogą być nawet i 1000 krotnie większe od tych 0.70$ dniówki jaką masz na tym na czym czas marnujesz


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 22-09-2015 09:13

(21-09-2015 14:00)mikuss napisał(a):  co najmniej 70% osób zaczyna od bux-ow ale myślę, że jak w ich życiu nadszedł dzień przebudzenia tak i w Twoim leos nadejdzie taki dzień, że sam się przekonasz ile czasu straciłeś na bux-y i ile pieniędzy straciłeś nie robiąc czegoś innego tylko marnowałeś go na takie grosze
Z całego serca życzę by ten dzień otrzeźwienia i przebudzenia w Twoim życiu nadszedł jak najszybciej bo szkoda zmarnowanego czasu którego nie cofniesz i szkoda utraconych zarobków które mogą być nawet i 1000 krotnie większe od tych 0.70$ dniówki jaką masz na tym na czym czas marnujesz
Może nadejdzie a może nie a może jestem uzależniony od klikania Smile
Po prostu buxy są łatwe do ogarnięcia a jak Ci wcześniej pisałem jak mam tracić czas skoro i tak siedzę 8 godzin na etacie przy komputerze??? Toż to wolę sobie poklikać, zgromadzić jakiś kapitał początkowy z wyklikanych reklam a nie realnych pieniędzy i zobaczymy, pewnie przyjdzie dzień, że w coś zainwestuję. O przepraszam, już zainwestowałem w program Globalltrafficads więc pewnie dla Ciebie to w moim przypadku duży progres Lol


RE: Buxy dla początkujących - mikuss - 22-09-2015 09:44

ale Ty dalej nie rozumiesz ....
marnujesz 8 h w pracy na grosze z bux-ów, a te 8 h w pracy możesz przeznaczyć na inne rzeczy i zarabiać znacznie więcej Tongue
by uzbierać sensowne kwoty z tych bux-ow na inwestowanie w naraz w kilka programów ( to jest racjonalne rozkładanie środków w kilka, że jak padnie 1-2 programy to w pozostałych odrobic straty i zarobić i mieć na dalsze dywersyfikowanie i racjonalne rozkładanie środków) to w takim tempie potrzeba ci 5 lat zakładając 200$ w rok. A przez 5 lat przełożywszy marnowany czas na robienie bardziej opłacalnych rzeczy to zarobisz dużo więcej a tak marnujesz czas i życie na nic niewarte centy

w czasie pracy np zainwestować w dobry fanpage i zająć się skracanie adfly i shorte, poradników dużo na ten temat i uwierz, że więcej zarobisz na tym jak na tych stronach dla idiotów o nazwie bux Smile


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 22-09-2015 10:09

No trochę obrażasz wszystkich klikających swoim postem ale to już kwestia kultury i dobrego smaku. Bardzo bym Cię prosił o bardziej stonowane posty i nienazywanie ludźmi idiotami,których nie znasz, a którzy nie zarabiają w necie tak jak Ty bo to po prostu niegrzeczne jest. Niektórzy to wręcz traktują jako swoiste hobby.

A co do zarabiania na rzeczach, o których piszesz to trzeba nad tym spędzić trochę czasu i odpowiednio się skupić co w pracy nie zawsze jest możliwe a kliknąć zawsze można, to żadna filozofia.
Rozumiem, że Ty nie jesteś zarejestrowany w żadnym buxie?


RE: Buxy dla początkujących - mikuss - 22-09-2015 10:14

(22-09-2015 10:09)Leos2011 napisał(a):  Rozumiem, że Ty nie jesteś zarejestrowany w żadnym buxie?
@[Leos2011]
Tu Cię pewnie zdziwię ale jestem ale tylko w takich gdzie zarobić można na wynajętych rr.
Na chwilę obecną scarlet-clix, neobux i gptplanet
Nie zwykłem marnować czasu na centy Smile

co do wyższego postu widzę, że muszę wyjaśnić bo nie zrozumiałeś, lub tego nie znasz Smile
w pewnych kręgach bux-y z których korzystasz określa się :
mediamarkt to sklep dla idiotów ( abstrachowanie do reklamy że to sklep nie dla idiotów) i zamiast mediamarkt to słowo bux i to strona dla idiotów


RE: Buxy dla początkujących - Leos2011 - 22-09-2015 10:25

Te buxy co wymieniłeś to płacą od wielu lat ale żeby wynająć RR musiałeś wyłożyć własną kasę, prawda? No a ja się tego boję, pisałem o tym wielokrotnie. No wcale nie jest pewne, że jak kupię RR to oni będą zarabiać, można przeczytać o tym na forum wielokrotnie, zwłaszcza o Neobux.
A co do Mediamarkt mam pytanie: czy nigdy , przenigdy nie kupiłeś tam niczego?? Nigdy???
Bo i tam czasami zdarzają się promocje na rzeczy, które zamierzamy kupić do domu, idziemy i kupujemy, prawda?

Podsumowując: jeszcze sobie jakiś czas poklikam, będę dojrzewał do decyzji by większą zarobioną kwotę z klikania w coś zainwestować i oczywiście nie omieszkam o tym tutaj napisać.
No chyba że polecisz jakiś stabilny program z małym ryzykiem aby wszyscy forumowicze się dowiedzieli co jest pewniakiem według Ciebie?


RE: Buxy dla początkujących - mikuss - 22-09-2015 10:33

(22-09-2015 10:25)Leos2011 napisał(a):  Te buxy co wymieniłeś to płacą od wielu lat ale żeby wynająć RR musiałeś wyłożyć własną kasę, prawda? No a ja się tego boję, pisałem o tym wielokrotnie. No wcale nie jest pewne, że jak kupię RR to oni będą zarabiać, można przeczytać o tym na forum wielokrotnie, zwłaszcza o Neobux.
A co do Mediamarkt mam pytanie: czy nigdy , przenigdy nie kupiłeś tam niczego?? Nigdy???
Bo i tam czasami zdarzają się promocje na rzeczy, które zamierzamy kupić do domu, idziemy i kupujemy, prawda?

Podsumowując: jeszcze sobie jakiś czas poklikam, będę dojrzewał do decyzji by większą zarobioną kwotę z klikania w coś zainwestować i oczywiście nie omieszkam o tym tutaj napisać.
No chyba że polecisz jakiś stabilny program z małym ryzykiem aby wszyscy forumowicze się dowiedzieli co jest pewniakiem według Ciebie?

ad 1 tak wyłożyłem swoje pieniądze, w neobux trzeba nie raz recykling robić, ale 170$ miesięcznie praktycznie pasywnego czystego zarobku po odjęciu kosztów przedłużenia i wymiany dla mnie to przyzwoita kwota przy okazji kliknięcia tylko 4 reklam Smile na scarlet-clix nie ma potrzeby klikania reklam, lub raz na tydzień
w 2 pozostałych na czysto to 140-160$ co daje miesięcznie z 3 prawie 500$

ad 2 pewnie będziesz w szoku ale w mediamarkt nie zrobiłem nigdy zakupów i raczej nie zrobię, korzystam z 2 innych sieciówek gdzie np promocja promocją ale dodatkowo mam 15% rabatu z karty stałego klienta, więc w mediamarkt pomimo promocji bym zapłacił więcej

ad 3 program masz na myśli bux? to najbardziej pewnym jest neobux - król na rynku od 7 lat, ale bez własnej inwestycji w konto i rr, oraz recykling nie ma co myśleć o dużych zarobkach