Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łilk z Wolskiej - początki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łilk z Wolskiej - początki (/Temat-Lilk-z-Wolskiej-poczatki-115702)



Łilk z Wolskiej - początki - Łilk - 10-06-2015 03:55

Na początek się przedstawię i co nieco powiem o sobie...

Cześć

Mam na imię Maciek i zaglądam na forum od 2 lat co stanowi 8% mojego wieku. W tym czasie sprawdzałem tylko dział konkursowy itp. Studia skończyłem. Pracuję...ale nie jest to moja praca marzeń. Szukałem wielu alternatyw... no, ale nie myślałem o tym kiedy zaczynałem studia. Na początku maja wpadłem na to forum i przeczytałem kilka ciekawych artykułów. Pomyślałem czemu nie spróbować Wink

Cel jaki sobie postawiłem to pierwsze 100 zł w jak najkrótszym czasie. To będzie odnośnik do następnych celów. zamiast powiększać cel większą kwotą będę skracał czas w jakim zarobię 100zł. Na start będę budował zaplecze i zyskiwał wiedzę. Chcę do tego podejść poważnie i liczę, że Włodek Jagiełło będzie się pojawiał coraz częściej Wink

Chcę zarabiać na starcie na PPA lub PPI na FB. Dodatkowo rozkręcenie Fanpage na którym będę sprzedawał ubrania i gadżety.

Prośba. Chciałbym mieć z kimś kontakt kto udzieli rad,odpowie na pytania, podpowie co robić, a czego nie. Nie jestem męczybułą i sam się podcieram, ale chciałbym mieć z kim pogadać. Proszę o PW od bardziej doświadczonych. Odwdzięczę się.

Jutro pierwszy opis dnia Smile



RE: Łilk z Wolskiej - początki - LMKY - 10-06-2015 05:58

Witam witam, jesteś w mojej sygnaturze 😀

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


Łilk z Wolskiej - początki - Hybrid1990 - 04-12-2019 13:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.