Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instrumenty itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Instrumenty itp. (/Temat-Instrumenty-itp-11570)



Instrumenty itp. - Kilol - 08-08-2010 16:55

Hej. Gracie / Graliście może na jakichś instrumentach ? Śmiało, nie wstydźcie się pisać. Ja gram na trąbce już 1 rok i w ten sposób zarabiam już kasę na weselach i różnych imprezach. Chodziłem do szkoły muzycznej 6 lat i ukończyłem jej 1 stopień. Grałem tam na fortepianie.
Niech będzie to temat ogólny o instrumentach, nutach itp. itd. Zapraszam do dyskusji.Wink


RE: Instrumenty itp. - GoreYoite - 08-08-2010 17:13

Gram na keyboardzie już 3 lata. Chodzę do szkoły YAMAHA ale chyba się przepisze do darmowej szkoły muzycznej w Gliwicach xd


RE: Instrumenty itp. - pkrecik6 - 08-08-2010 17:29

Ja gram na djembe (czyt. dżembe) bęben taki . oprocz tego bongosy każdemu znane mam zamiar załatwić sobie conga a także z kumplem robimy Tubano . po za tym kupić zamierzam cabase (tak grzechotka) i mmoze za iles lat jak kasy bede mial to taki fajny instrument nie pamietam jak się nazywa.

Czasem pogrywam na gitarze brata ale bas też mam zamiar sobie kupić Big Grin


RE: Instrumenty itp. - Kilol - 08-08-2010 17:58

Ciekawe te instrumenty. Nigdy o takich nie słyszałem.Tongue Ja mam zamiar uczyć się grać też na saksofonie, ale nie jestem jeszcze pewien, bo podobno trąbka + saksofon, to złe powiązanie...


RE: Instrumenty itp. - MR_WHITE - 08-08-2010 20:41

Ja grałem na perkusji
Teraz będę kupował Saksofon i szukał szkoły

A Mój brat gra na tym co ty Kilol czyli Trąbce Big Grin
Ma Yamahe 4
A ty na jakiej grasz ?


RE: Instrumenty itp. - Kilol - 14-08-2010 20:52

Dobra powróciłem nieco z wakacji.Tongue Ja mam Weltlanga. Dobra trąbka. Kupiłem od nauczyciela używaną. Aha, prawdopodobnie pójdę do szkoły muzycznej (ognisko) na saksofon, oczywiście altowy.Wink


RE: Instrumenty itp. - ledo - 16-08-2010 23:16

Ja sobie pogrywam na gitarce Smile


RE: Instrumenty itp. - Mataz - 25-08-2010 19:43

Ja gram na gitarze klasycznej ^^
Jestem samoukiem czy jakoś tak ;p
Gram od 2 lat


RE: Instrumenty itp. - tv-story - 26-08-2010 16:27

djembe i gitara