Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przywitanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przywitanie (/Temat-Przywitanie-115697)



Przywitanie - mazurzanka - 10-06-2015 00:16

Dzień Dobry Zarobkowicze.
Jestem Mirka. Niedawno skończyłam studia, ale na Mazurach i Warmii ciężko o pracę, a jak już się znajdzie, to za marne grosze.
Dorabiam więc gdzie się da i trafiłam na to forum.
Nie orientuję się co jest korzystne, a co szkodliwe i nie mam zbyt dużo czasu na to, aby się zagłębiać w tematy.
Nie chcę zaśmiecać forum, więc jeżeli znajdzie się ktoś miły, kto by wskazał w co warto się angażować, a czego unikać, to proszę o informacje na mój e-mail:
[email protected]

Potrafię się odwdzięczyć - Mirka


RE: Przywitanie - Voldir - 10-06-2015 00:21

Załóż dziennik pracy, bo to nie odpowiedni dział na takie zwierzenia. Jeśli nie masz czasu, żeby zagłębiać się w tematy i zdobywać wiedzę to sobie odpuść. Chyba nie sądzisz, że ktoś ma go znaleźć za Ciebie i wszystko ładne zredagować Ci na e-mail ? Wybacz może za ostre słowa, ale nie lubię osób, które piszą w takim stylu swój pierwszy post na forum. Dla mnie wygląda to tak:

"Szukam idioty, który poda mi wszystko na tacy, a ja tylko policzę hajs, czy się zgadza."


RE: Przywitanie - mazurzanka - 10-06-2015 01:09

(10-06-2015 00:21)Voldir napisał(a):  Załóż dziennik pracy, bo to nie odpowiedni dział na takie zwierzenia. Jeśli nie masz czasu, żeby zagłębiać się w tematy i zdobywać wiedzę to sobie odpuść. Chyba nie sądzisz, że ktoś ma go znaleźć za Ciebie i wszystko ładne zredagować Ci na e-mail ? Wybacz może za ostre słowa, ale nie lubię osób, które piszą w takim stylu swój pierwszy post na forum. Dla mnie wygląda to tak:

"Szukam idioty, który poda mi wszystko na tacy, a ja tylko policzę hajs, czy się zgadza."
Nie prosiłam o informacje na forum, a ewentualnie na pocztę.
Nikt nie musi wykładać na tacy. Wystarczy znać angielski i poszukać w sieci odpowiednich informacji. - Na anglojęzycznych stronach jest dużo opisów, które krok po kroku opisują How to make money on the net. Na to jednak trzeba mieć czas, a gdy się go nie ma, to można liczyć na tych, którzy już przez początki przebrnęli. - Tak z reguły bywa, że ci z doświadczeniem uczą tych początkujących.
W rozwiniętych krajach Step by step in your internet bussines jest czymś powszechnym, w Polsce dopiero raczkuje.


RE: Przywitanie - Styler - 10-06-2015 01:19

Skoro już jesteś na tym forum to może chociaż poczytaj o rodzajach zarobku w internecie hm? A może liczysz na to, że ktoś wyśle Ci na maila posortowane alfabetycznie informacje?


RE: Przywitanie - mazurzanka - 10-06-2015 01:32

(10-06-2015 01:09)mazurzanka napisał(a):  
(10-06-2015 00:21)Voldir napisał(a):  Załóż dziennik pracy, bo to nie odpowiedni dział na takie zwierzenia. Jeśli nie masz czasu, żeby zagłębiać się w tematy i zdobywać wiedzę to sobie odpuść. Chyba nie sądzisz, że ktoś ma go znaleźć za Ciebie i wszystko ładne zredagować Ci na e-mail ? Wybacz może za ostre słowa, ale nie lubię osób, które piszą w takim stylu swój pierwszy post na forum. Dla mnie wygląda to tak:

"Szukam idioty, który poda mi wszystko na tacy, a ja tylko policzę hajs, czy się zgadza."
Nie prosiłam o informacje na forum, a ewentualnie na pocztę. Ktoś będzie chciał pomóc, to pomoże.
Wielu ludziom pomogłam przebrnąć początki, nie tylko na studiach i nikt mnie za to nie nazwał IDIOTKĄ, za to, że krok po kroku pokazałam jak coś zrobić.
Nikt nie musi wykładać na tacy. Wystarczy znać angielski i poszukać w sieci odpowiednich informacji. - Na anglojęzycznych stronach jest dużo opisów, które krok po kroku opisują How to make money on the net. Na to jednak trzeba mieć czas, a gdy się go nie ma, to można liczyć na tych, którzy już przez początki przebrnęli. - Tak z reguły bywa, że ci z doświadczeniem uczą tych początkujących.
W rozwiniętych krajach Step by step in your internet bussines jest czymś powszechnym, w Polsce dopiero raczkuje.



RE: Przywitanie - MaLiN - 10-06-2015 02:54

Jak nie masz czasu, aby się zagłębiać w tematy, to tym bardziej nie znajdziesz czasu na zarabianie przez internet facepalm


Przywitanie - Klin - 10-06-2015 03:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.