Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bluzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Bluzy (/Temat-Bluzy-115695)



Bluzy - alizen - 10-06-2015 00:13

Gdzie można kupić bluzy dobrej jakości o oryginalnym wyglądzie? Chciałbym sobie kupić coś fajnego a znajduje tylko syfy typu PROSTO gdzie za ten napis płaci sie 200zł bekabekabeka


RE: Bluzy - Styler - 10-06-2015 00:16

Takie ukryte miejsca nazywane są przez wtajemniczonych centrami handlowymi..., a poważnie to Prosto robi fajne ciuchy z dobrego materiału, nie mówię że tanie, ale na pewno dość fajne. Nie wiem co masz na myśli mówiąc "o oryginalnym wyglądzie", bo w przypadku ciuchów jest to raczej pojęcie względne ale wydaje mi się, że w skate shopach znajdziesz coś takiego. Sam lubię nie raz w nich kupować.


RE: Bluzy - alizen - 10-06-2015 00:23

Oryginalne to dla mnie takie ciuchy które sie rzucają w oczy. Mieszkam w małym mieście i co druga osoba ma taki same ciuchy, także wole nie kupować na mieście.


RE: Bluzy - MaLiN - 10-06-2015 00:28

Cenowo nie są tanie, ale mają pozytywną opinię + akcent patriotyczny, więc bluza tym bardziej będzie oryginalna: http://www.redisbad.pl/kategoria/bluzy Wink


RE: Bluzy - tollusiek - 10-06-2015 12:22

Zawsze możesz sprawdzić Allegro, w odpowiednim dziale znajdziesz wiele bluz. A skoro szukasz do 200 złotych to z pewnością coś będzie, ale uważaj na odpowiedni rozmiar i patrz na wymiary. To jedyna wada takich zakupów, że nie przymierzysz. Nie jeden sklep prowadzi sprzedaż m. in. bluz właśnie na tym serwisie.
A co PROSTO, to akurat odzież jest wysokiej jakości. A że nazywasz ją syfem, to prawdopodobnie jej nie nosiłeś, albo kierujesz się stereotypami. Życzę udanego zakupu wymarzonej bluzy, pozdrawiam! Smile


RE: Bluzy - flown - 10-06-2015 15:28

Zależy co masz na myśli mówiąc o oryginalnym wyglądzie. Chodzi ci o "prawilne" ciuchy (zgubiłem link) czy raczej bluze z kotem przemierzającym kosmos na syntezatorze (link)?


RE: Bluzy - alizen - 10-06-2015 16:51

Oryginalne bluzy dla mnie to coś takiego [Obrazek: e52781414872208.jpg]


RE: Bluzy - Scoobyx - 11-06-2015 14:40

Takie to nawet w croppie znajdziesz albo reserved.


RE: Bluzy - qwertyasd - 14-06-2015 01:21

Nie wiem jak w twoich rejonach ale zawsze można kupić bluze z dobrego materiału w jednym kolorze i zamówić dowolny nadruk stargany z neta w punkcie druku. I masz w 100% oryginalną bluze i to czasem taniej niż markowe logo.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka


RE: Bluzy - sudi - 14-06-2015 01:39

Polecam cropp.com tanio i jakość dobra Wink

+ dobre rabaty.