Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Wpisowe za udział w turnieju CS ? (/Temat-Nieaktualne-Wpisowe-za-udzial-w-turnieju-CS-11569)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Marello - 08-08-2010 16:28

Siema jak wiecie organizowane są już wstępne zapisy do turnieju Counter Strike TUTAJ

Zastanawiamy się nad nagrodami rzeczowymi dla najlepszego gracza!
np. Steam lub podkoszulek CS z nickiem like this:

[Obrazek: cs02.jpg][Obrazek: cs01.jpg]

I teraz do was drodzy uczestnicy kierujemy pytanie czy chcielibyście za opłatą wpisową
1,22 lub 2,44 mieć okazję zdobyć wyżej wymienione nagrody. Decyzja należy do was !
Od liczby zapisanych ludzi będzie zależała ilość nagród planujemy Steam lub koszulkę (przykłady wyżej).

Głosujcie i komentujcie!
Zapraszamy !!!



RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Kalis - 08-08-2010 16:33

tak tak jestem za Smile


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Satan - 08-08-2010 16:35

Ja jestem na TAK Big Grin Dla dobra turnieju Tongue Żeby były nagrody a nie Tongue


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Pucki - 08-08-2010 19:06

pewno ze jestem na TAK


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - paskur - 08-08-2010 22:18

Of kors, że tak, ale nie tylko dla zwycięscy Big Grin
1-5 najlepiej jak wam kasy styknie, ale widzę jakieś 1,22 2,44 chyba nie chcecie smsami Big Grin najlepiej na paypala ściepa
Obym tylko miał szanse uczestniczyć bo w 1 tygodniu września mnie nie będzie


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Magnus - 08-08-2010 22:20

Proste ,że tak.


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Marello - 08-08-2010 22:47

(08-08-2010 22:18)paskur napisał(a):  Of kors, że tak, ale nie tylko dla zwycięscy Big Grin
1-5 najlepiej jak wam kasy styknie, ale widzę jakieś 1,22 2,44 chyba nie chcecie smsami Big Grin najlepiej na paypala ściepa
Obym tylko miał szanse uczestniczyć bo w 1 tygodniu września mnie nie będzie

Tylko na PP mniej osób (nie obrażając tu nikogo) będzie umieć przelać kasę,
a sms-em szybko łatwo i przyjemnie wiadomo że gorzej jeśli chodzi o many na nagrody ale to inna sprawa Smile


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - Pucki - 09-08-2010 07:58

marel to mozna by tez zrobic opcje na PP i ewentualnie przelew jak by ktos chcial to by pisal na pw do ciebie o dane


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - paskur - 09-08-2010 08:00

(08-08-2010 22:47)Marello napisał(a):  
(08-08-2010 22:18)paskur napisał(a):  Of kors, że tak, ale nie tylko dla zwycięscy Big Grin
1-5 najlepiej jak wam kasy styknie, ale widzę jakieś 1,22 2,44 chyba nie chcecie smsami Big Grin najlepiej na paypala ściepa
Obym tylko miał szanse uczestniczyć bo w 1 tygodniu września mnie nie będzie

Tylko na PP mniej osób (nie obrażając tu nikogo) będzie umieć przelać kasę,
a sms-em szybko łatwo i przyjemnie wiadomo że gorzej jeśli chodzi o many na nagrody ale to inna sprawa Smile

Wiadomo że sms lajt, ale my placimy 2,44 a ile w z tego dostaniecie Big Grin zeta ?


RE: Wpisowe za udział w turnieju CS ? - MotorniczyTramwaju - 09-08-2010 08:10

Popieram!
Co do płatności to najlepszy PP, ale SMS-y też niech będą Smile Tylko żeby z tych smsów coś zarobić, bo mało z tego kaski jest.