Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypozycjonowanie szybko strony subów w iframe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Wypozycjonowanie szybko strony subów w iframe (/Temat-Wypozycjonowanie-szybko-strony-subow-w-iframe-115675)



Wypozycjonowanie szybko strony subów w iframe - aero2 - 09-06-2015 19:56

Witam.

Chcę wypozycjonować szybko stronę z subami, która działa oryginalnie w iframe.

Jak to można szybko i tanio zrobić, nawet metodami blackhat, nie zależy mi na filtrze.

Są jakieś specjalistyczne strony, ludzie którzy to robią, czy tylko oferty na Allegro?


RE: Wypozycjonowanie szybko strony subów w iframe - daniel42na - 09-06-2015 20:01

Wypozycjonownie strony która wyświetla inną strone w ramce? To się nie dodaje.
Jedyne co mi przychodzi na myśl, to cloaking, czyli oszukiwanie botów google, tak aby widziały inną zawartość niż użytkownik. Szczegółów nie znam, na BHW znajdziesz więcej na ten temat.


RE: Wypozycjonowanie szybko strony subów w iframe - zyga - 23-06-2015 19:25

Jasne, że można jednak jeżeli to jakaś afiliacja to nikt Ci tego nie zrobi musisz się sam pobawić w kupowanie balastów, punktów swl i takich tam.


RE: Wypozycjonowanie szybko strony subów w iframe - unforgivable - 23-06-2015 19:40

Jeszcze gdy były stare programy na FS zamaskowalem link skracaczem i dałem opis programu, później gdy domenę przejęła inna firma związana z fotografią automatycznie link do programu wypozycjonowal się na top2 pomimo tego że skracacz już nie istniał a istniała subdomena do mojego linku :-D takiego automatu nigdy nie miałem :-D wpisz sobie szpieg SMS w Google i znajdź subdomene na footoo.pl, przed chwilą sprawdzałem i jest w top 6, szkoda że już nie działa ten stary link FS...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka