Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Kolejne nowe programy i nowa stawka! (/Temat-Kolejne-nowe-programy-i-nowa-stawka-115656)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - dawid327 - 10-06-2015 09:37

Ja tą stronkę ze skinami do CS GO bym troszkę zmienił tzn wizualnie jest spoko ale jeśli chodzi o dostępne skiny to dałbym tam więcej jakichś z przedziału wartości 10e nawet kilka najpopularniejszych za 1-3e i te kilka drogich z czego te drogie powiedzmy połowa była by przekreślona że jest chwilowo nie dostępna i to które skiny są nie dostępne zmieniałoby się co kilka-kilkanaście godzin . Wtedy wiarygodność na pewno by wzrosła dodatkowo można by pod każdym skinem zrobić informację ile sztuk zostało do oddania i wiadomo im tańszy skin tym więcej a droższy mniej wtedy gdy ktoś coś takiego zobaczy że 3/4 droższych skinów jest przekreślona a jeden jest dostępny w ilości sztuk 1-2 to pomyśli sobie że ma farta że teraz wszedł na stronę i bez zastanowienia wykona ofertę . Dodatkowo przed tym jak wyskakuje okienko do podania kodu sms wypadałoby dorobić jedno okienko aby podać "trade steam url" bo przecież pod jakiś adres trzeba wysłać te skiny Jerk2


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Nupek369 - 10-06-2015 17:44

Ten pierwszy z podglądaniem myślę że nie zaszkodzi jak dacie na global. Wink


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Mortdecai - 10-06-2015 17:53

globalne skiny jak bym puścił w teren to bym rozbił bank Wink


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Leaders - 10-06-2015 22:00

(10-06-2015 17:53)Mortdecai napisał(a):  globalne skiny jak bym puścił w teren to bym rozbił bank Wink

Za niedługo będą globalne Smile.


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Nupek369 - 12-06-2015 12:24

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego podglądacza, to naprawdę jest real content? Bo opisie programu jest że wtyczka działa, a w stopce że użytkownik zdaje sobie sprawę z tego, że niniejsza strona ma charakter wyłącznie rozrywkowy.


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - selfie - 12-06-2015 12:42

(12-06-2015 12:24)Nupek369 napisał(a):  Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego podglądacza, to naprawdę jest real content? Bo opisie programu jest że wtyczka działa, a w stopce że użytkownik zdaje sobie sprawę z tego, że niniejsza strona ma charakter wyłącznie rozrywkowy.

Tak jeden z nich to real.


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - RemoverPL - 14-06-2015 15:31

Ile kosztuje ten sms na stawce 5,50? Tongue


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Leaders - 14-06-2015 16:39

(14-06-2015 15:31)RemoverPL napisał(a):  Ile kosztuje ten sms na stawce 5,50? Tongue

14 PLN netto (17.22 PLN z VAT).


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - KarmazynowyPirat - 16-06-2015 03:00

Już myślałem przez chwilę, że serio zrobiliście działającego fejs podglądacza Big Grin Ne rozumiem tylko, po co walicie ścieme nam tu na forum?


RE: Kolejne nowe programy i nowa stawka! - Lotheo - 16-06-2015 08:14

UP

Byla dyskusja na ten temat i zostalo to wyjasnione juz. Jak poszukasz to znajdziesz.