Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! (/Temat-Afera-podsluchowa-ujawniona-przez-Z-Stonoge-115647)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Pasza dla konia - 09-06-2015 22:27

To pochwal się ile zarobiłeś ^^


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Raster96 - 09-06-2015 22:29

W sumie i tak mam już bardzo dużą konkurencje, a kto ma zacząć tam spamować, to i tak zacznie. Zarobiłem ok. 250 zł, ponad 3,5k uv, jestem początkujący. Dokładnie Ci nie powiem, bo Firesub padł. Jerk

PS. Kolega wyżej chyba pisał o mnie, nie widziałem tam innych linków z Firesuba. Jerk


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - surfer0700 - 09-06-2015 22:31

"Zbigniew Stonoga zatrzymany" - coś w stylu, idziemy zrobić Ci samobójstwo Jerk
Powód zatrzymania: ujawnienie informacji z trwającego postępowania Lol


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Pasza dla konia - 09-06-2015 22:32

(09-06-2015 22:29)Raster96 napisał(a):  W sumie i tak mam już bardzo dużą konkurencje, a kto ma zacząć tam spamować, to i tak zacznie. Zarobiłem ok. 250 zł, ponad 3,5k uv, jestem początkujący. Dokładnie Ci nie powiem, bo Firesub padł. Jerk

PS. Kolega wyżej chyba pisał o mnie, nie widziałem tam innych linków z Firesuba. Jerk

Napisałbym gratulacje, lecz za używanie tego typu praktyk nie mam szacunku do Cb Sad
Takie życie Jerk2


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - daniel42na - 09-06-2015 22:33

Robią mu teraz świetną, darmową kampanię medialną przed wyborami Lol


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Raster96 - 09-06-2015 22:37

Tak szczerzę to wpadłem na to przez przypadek, rano nie wiedziałem nic o tej aferze, mam listę FP na których spamuje. Dodałem tam 1 komentarz i po kilku minutach wpadło mi ok. 400 UV, mocno się zdziwiłem, bo tyle UV to ja wyciągałem przez cały dzień. beka

Rozumiem, że komuś może się to komuś nie podobać, ale jak krowa daje mleko, to doję aż się skończy. Na te 250 zł to musiałem spamować przez ok. tydzień, a tutaj mam łatwą, przyjemną (pomijając wyzwiska co kilka minut beka) i zyskowną robotę. Jerk


Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - damianus627 - 09-06-2015 22:39

Zaraz go oskarżą jeszcze o znieważenie za to co tam powiedział. Ma chłop jaja a takich ludzi się powinno cenić w tym kraju bo nie jest ich dużo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - MaLiN - 09-06-2015 22:40

(09-06-2015 22:37)Raster96 napisał(a):  Rozumiem, że komuś może się to komuś nie podobać, ale jak krowa daje mleko, to doję aż się skończy.

Tylko cyckiem nie dostań.


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Branzolek - 09-06-2015 22:41

Na fb widziałem filmik jak go wynoszą i jego komentarz ''pocałuj mnie w dupe''
@[Ataman] Wyczyść pw.


RE: Afera podsłuchowa ujawniona przez Z. Stonogę! - Pasza dla konia - 09-06-2015 22:48

No przyjemna to ona nie jest skoro Ciebie wyzywają, ale co kto lubi beka