Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów (/Temat-vShare-io-zarabiaj-za-pobrania-i-wyswietlenia-filmow-115631)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - nakay - 11-12-2015 01:21

no jak od 2 tygodni nie ma to raczej na 100% nie bedzie jeszcze raz probuje z nowym kontem jezeli bedzie taka sama komedia to olewam te cale vshare.


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - patrynio - 09-01-2016 14:25

Jak ktoś chce zarabiać na wyświetleniach filmów i wypłacać w BTC. To zapraszam tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-SpeedVID-TV-Up-to-42-10k-Video-Views-126443


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - Matiz3k90 - 11-01-2016 15:14

Ja na wypłatę czekałem 1.5 miesiaca

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - MilanFan - 11-01-2016 15:35

Przez ten cały czas w kwocie miałeś Checking*?


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - Matiz3k90 - 11-01-2016 15:40

Kurcze nie pamiętam. . To było jakieś 4 miechy temu. Wiec to zostawiłem ale jak zobaczyłem ze wpadła wyplata to zaczęłam od nowa i teraz w sobotę zlecił 2 wyplate

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - ZawiZawad - 13-01-2016 20:20

sssssssssssssssssssssssssssssssa


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - nakay - 20-01-2016 00:07

Jedna wyplata doszla we wrzesniu, pozniej kolejna wyslana wisialo to na pending ponad 2 miesiace nagle status zmienil sie na done i jak btc nie bylo na wallecie tak i niema. Wiec ok na test zalozylem nowe konto nacykalem szybko te 0.05 i wyslalem tak to do dzis wisi rowneiz na pending z tego 0.05 zrobilo sie juz 0.2 od momemntu wyslania minal miesiac prawdopodobnie za kolejny miesiac status znow zmieni sie na done i betecekow nie bedzie.


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - MilanFan - 20-01-2016 09:23

Kontaktu też z nimi żadnego nie ma...


RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - nakay - 20-01-2016 11:22

Dokladnie kontaktu brak. Jezeli piszesz do niech odrazu dostajesz zwrotny syf typu:
Kod:
Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain vshare.io by redirect.ovh.net.



RE: vShare.io - zarabiaj za pobrania i wyświetlenia filmów - MilanFan - 20-01-2016 13:08

U mnie w ogóle statystyki zatrzymały się na 19. grudnia. Ktoś też tak ma?