Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamierzam kupić apke v2.3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zamierzam kupić apke v2.3 (/Temat-Zamierzam-kupic-apke-v2-3-115618)



Zamierzam kupić apke v2.3 - Lexus03 - 08-06-2015 23:01

Witajcie! Tak jak wyżej. Zamierzam kupić działająca apke na fb z możliwością pisania postów. Można prosić o rady na co uważać itd? Posiadam już ogólny zarys jakbym miał zbierać użytkowników. Trochę się boje przed kupnem ponieważ nigdy tego nie używałem. Ma ktoś może na sprzedaż? Chętnie bym kupił z małym instruktazem od sprzedawcy Smile zamieściłem ogłoszenie w dziale "kupie".
A więc tak...
1. Za co mogą zbanowac apke i jak ją bezpiecznie używać?
2. Przy zebraniu jakiej ilości tokenow można już spamowac aby zarabiać?
3. Jaki polecacie serwis sub sms?

Jak coś mi się przypomni to edytne.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


RE: Zamierzam kupić apke v2.3 - Szrejter - 08-06-2015 23:03

Szczerze czytałem kilka wypowiedzi @AnnaKa i z tego co się dowiedziałem to użytkownikowi zbanowali nawet apkę po pierwszym użyciu... Wygląda na to, że FB strasznie przysiadł do banowania, blokowania aplikacji niż to było jeszcze choćby "przed 1 majem". Jednak sam nie mam doświadczenia z nowymi apkami, powołuję się tylko na wypowiedzi innych użytkowników. Pozdrawiam!


RE: Zamierzam kupić apke v2.3 - Lexus03 - 08-06-2015 23:06

Tak. Tez to czytałem. Ale wiele osób i tak na nich zarabia wiec postaram się zaryzykować. Może się uda Smile

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


RE: Zamierzam kupić apke v2.3 - Liromir - 08-06-2015 23:06

niestety, popełniłem błąd pewnego dnia udostępniając pliki / i pełny instruktaż dot. aplikacji, zbierania tokenów i postowania. Fala 'earnerów' z tego forum masowo spamowała z tych apek i robi to dalej, gównianymi i nieprzemyślanymi postami. Nie jest już tak kolorowo na fejsie jak kiedyś, możesz dostać bana nawet jeśli nic nie postowałeś, wystarczy że jakiś zawistny gimb z tego forum zgłosi ją z 10 fake kont.

/\ Tak doświadczyłem tego, jak to ktoś kiedyś napsiał:

Naród piękny, tylko ludzie kurwy.


RE: Zamierzam kupić apke v2.3 - Lexus03 - 08-06-2015 23:11

Rozumiem. To nie jest już tak ciekawie. Ale i tak się raczej skuszę

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


RE: Zamierzam kupić apke v2.3 - Lexus03 - 09-06-2015 11:31

Jest ktoś co na dziś używa takiej apki? Można prosić o pw, lub opinie tutaj? Smile


Zamierzam kupić apke v2.3 - Admin - 11-06-2015 10:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.