Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złośliwy wirus - pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Złośliwy wirus - pomocy (/Temat-Zlosliwy-wirus-pomocy-115616)

Strony: 1 2


Złośliwy wirus - pomocy - Arko21 - 08-06-2015 22:22

Witam, od jakiegoś czasu na kompie mam dziwnego wirusa.
Nazywa sie "Internet program" czy jakoś tak, mam wszystkiego rodzaju ad-blocki blokujace reklamy a jednak ten wirus powoduje ze na stronie wyskakuje mi z 7-8 reklam, często przenosi mnie na jakąś inną strone.
Nie moge go w żaden sposob odinstalować, żaden program anty virusowy go nie wyszukuje.
Znajduje się w rozszerzeniach przeglądarki, jak go stamtąd usuwam lub wyłączam to i tak za chwilę wraca.

Czy ktoś wie jak sie tego pozbyć?


RE: Złośliwy wirus - pomocy - never1908 - 08-06-2015 22:27

CCleaner


RE: Złośliwy wirus - pomocy - Arko21 - 08-06-2015 22:28

Próbowałem, wyczyściło ładnie cały komputer, ale nadal wirus w przeglądarce wyskakuje Smile


RE: Złośliwy wirus - pomocy - PanPrezes - 08-06-2015 22:29

Pobierz i przeskanuj komputer programem AdwCleaner. Jak coś znajdzie to usuń.


RE: Złośliwy wirus - pomocy - Arko21 - 08-06-2015 22:52

Dziękuje za pomoc ale nadal to samo Sad

myśle po prostu nad formatem kompa ale szkoda mi tego wszystkiego Wink


RE: Złośliwy wirus - pomocy - bolo9797 - 08-06-2015 22:56

Tez cos takiego mialem, pomoglo czyszczenie kompa programem ccleaner i usuniecie zbednych dodatkow do przegladarki. Sprawdz jeszcze w procesach czy jakis program nie powoduje tego.


RE: Złośliwy wirus - pomocy - Szrejter - 08-06-2015 22:56

Może spróbuj wyje... rozszerzenia, wtyczki ?


RE: Złośliwy wirus - pomocy - Arko21 - 08-06-2015 22:57

Tak naprawde juz wszystkiego co tu piszecie próbowałem, naczytałem sie różnych pierdół, pościągałem różne anty viry i ni w ząb...


RE: Złośliwy wirus - pomocy - yolo89 - 08-06-2015 22:59

wejdz na forum elektroda w zakladke pogotowie antywirusowe tam ci na 100 pomoga,
pewnie ci karza wyczyscic adwcleanerem potem mbam przeskanowac i wstawic logi , sprobój wyczyscic mbam a jak nie pomoze to wejdz na to forum.


RE: Złośliwy wirus - pomocy - mamrocik - 08-06-2015 23:03

Przepusc przez COMBOFIX , genialny programik pomaga w 99% przynajmniej w moim przypadku. Przy okazji przeczysci wszystko co zbędne i na końcu wygeneruje raporcik Wink @[Arko21]