Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficMonSoon - Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TrafficMonSoon - Pytania (/Temat-TrafficMonSoon-Pytania-115582)

Strony: 1 2 3


TrafficMonSoon - Pytania - Mroczek - 08-06-2015 18:36

Witam wszystkich tych którzy zbijają kokosy przez neta Jerk2

Mam takie pytanie a mianowicie chodzi mi o stronę trafficmonsoon ( nwm czy dobrze napisałem no ale wiecie o co mi chodzi pokerface

Więc uszereguje moje pytania numerowo aby łatwo moglibyście odpisać na każde pytanie Smile
( Proszę nie odsyłajcie mnie do innych poradników-czytałem ale teraz chcę to wszystko sobię poukładać.

1.Ile zarobię inwestując 50$ ( czy mogę zainwestować w euro ? )
2.Czy jeżeli zainwestuję 50$ to na PEWNO,na 100% otrzymam zysk ? Czy to się wiąże z jakimś ryzykiem?
3.Mam rozumieć że trzeba czekać na zysk miesiąc?
4.Co muszę dokładnie robić,po wpłacie 50$ wystarczy czekać i bd mógł wypłacić ? Czy bd musiał coś jeszcze robić?
5.Ostatnie pytanie Lol Czy moge wypłacić hajsy na Paypala?

To tyle pytań ( na razie Jerk ) Także liczę na wszelaką pomoc - jeżeli ktoś ładnie odpowie na wszystkie pytania,może coś od siebie doda jakiś dowód wypłat to zarejestruje się z refa i zainwestuje Xpokerface


RE: TrafficMonSoon - Pytania - sprzetok - 08-06-2015 18:39

http://zbierammilion.com/index.php/traffic-monsoon zapoznaj się z tym Smile


RE: TrafficMonSoon - Pytania - Mroczek - 08-06-2015 18:43

Drogi sprzetoku PISAŁEM żeby nie odsyłać do innych poradników,chcę żeby napisać te odpowiedzi pod tematem..

Po prostu chcę to wszystko poukładać w całość a nie krążąc w gąszczach poradników i szukać odpowiedzi ( mogę się z tym liczyć że nie znajdę odp na jakieś pytanie )..

Także zachęcam do czytania owej treści tematu.

Pozdrawiam Tongue


RE: TrafficMonSoon - Pytania - sprzetok - 08-06-2015 19:03

Podałem Ci na tacy opis systemu i osobe ktora na tym rzekomo zarabia. Czytalem o tym traff.. jest to nic innego jak piramida finansowa jak paidverts... paidverts tez ledwo dyszy ciagle przestoje z dzialaniem strony, kiedys zarobilem tam około 10 $ ale to z poleconyc i wiekszosc sobie przegralem w autoamtach. Osobiscie jako osoba mało zarabiająca w stosunku do całosci forum odradzam tego typu strony/programy/serwisy zarobkowe. itp Smile

Jesli chcesz zainwestowac 50 E zainwestuj w jakas ciekawa domene badz dwie i je buduj a napewno lepiej wyjdziesz nic na TF


RE: TrafficMonSoon - Pytania - Mroczek - 08-06-2015 19:19

co to ta piramida finansowa / i'm begginer ;p

nadal czekam na odp na all pytania.


RE: TrafficMonSoon - Pytania - amb - 08-06-2015 23:41

1.Ile zarobię inwestując 50$ ( czy mogę zainwestować w euro ? )

Zarobisz 5 dolarów (wróci do Ciebie 55 przy wpłaceniu 50). Możesz np. z Paypala, ale i tak zostanie to przewalutowane.

2.Czy jeżeli zainwestuję 50$ to na PEWNO,na 100% otrzymam zysk ? Czy to się wiąże z jakimś ryzykiem?

Jest ryzyko, ale przy akurat jedna paczka zwróci się w krótkim czasie, więc raczej bardzo znikome.

3.Mam rozumieć że trzeba czekać na zysk miesiąc?

Paczka pracuje około 50 dni, ale +/- 1/50 początkowej kwoty wypłacana jest każdego dnia, w dodatku w drobnych częściach dolara co kilkadziesiąt minut.

4.Co muszę dokładnie robić,po wpłacie 50$ wystarczy czekać i bd mógł wypłacić ? Czy bd musiał coś jeszcze robić?

Raz na 24 godziny musisz się zalogować i obejrzeć 10 reklam.

5.Ostatnie pytanie Lol Czy moge wypłacić hajsy na Paypala?

Jak najbardziej. :-) Również na inne systemy obsługi płatności, ale pobierane są różne prowizje. Podobnie zresztą jest przy wpłacie.

A do rejestrowania z refa zapraszam, odwdzięczę się.


RE: TrafficMonSoon - Pytania - viedxma - 09-06-2015 07:45

Mroczku, trochę doprecyzuję odpowiedź amb.
1. Jeżeli pierwsza paczka będzie zakupiona z PayPal, to nie zarobisz na czysto 5$, ponieważ Paypal pobiera opłatę przy każdej wpłacie na Trafficmonsoon, a więc zakup pierwszej paczki będzie wyglądał tak:

[Obrazek: 10668657_10202992891702893_1427541548859764939_o.jpg]

a więc Twój rzeczywisty zarobek z zakupu jednego Adpacka będzie wynosił 2,66$. Możesz oczywiście nadrobić to w cashlinkach, czyli reklamach po 0,01$, 0,02$, 0,005$ itd. Ale jeśli docelowo chodzi o adpack, to tak to wygląda Smile
Jeśli wpłacisz Euro na Paypal, tak czy siak będziesz musiał wejść w opcje portfela i przewalutować kwotę jaką wpłacisz na USD.

Jeśli chodzi o zysk, biorąc pod uwagę moje adpacki, zarabiają ok. 1,05-1,1$ dziennie, a więc paczka powinna wygasnąć po ok. 53 dniach.

Pamiętaj też - żeby zakupić adpacka musisz mieć przygotowaną jakąś stronę oraz baner, który chciałbyś polecać, ponieważ po zakupie otrzymasz 1000 wejść na stronę i 20 kliknięć w baner Smile

Gdybyś miał problem przy rejestracji - na moim blogu objaśnienie. Smile
https://wsiecizarabiam.wordpress.com/2015/06/08/trafficmonsoon-rejestracja/


RE: TrafficMonSoon - Pytania - zbierammilion - 09-06-2015 08:46

Gwoli wyjaśnienia. Prowadzę bloga zbierammilion.com na który powołujecie się w tym wątku i powiem jedno. Jeśli ktoś nie wie o czym mówi, niech lepiej milczy. Proszę się dokształcić w temacie piramidy finansowej, poznać jej główne cechy i właściwości, a dopiero potem szastać podobnymi hasłami na lewo i prawo. Traffic Monsoon nie jest piramidą finansową. Tyle.

Po drugie wspomniałeś, że w Paidverts zarobiłeś 10$. Ja zarobiłem ponad 3000$. Paidverts ledwo dyszy? Ciekawe, bo MTV oraz Paidverts dysponują wolnymi środkami w kwocie ponad 2000000$ oraz ponad milionem dolarów na koncie inwestycyjnym. W Szczecinie powstało stacjonarne biuro MTV, kosztem kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Tyle odnośnie wiarygodności Twojej opinii.

Proszę nie odpisywać mi w tym wątku bo i tak tego nie przeczytam, jestem tu gościnnie, aby dodać ten właśnie wpis. A autorowi wątku polecam czerpanie opinii ze źródeł wiarygodnych oraz zbliżonych do tematu oraz rozmowę z ludźmi posiadającymi doświadczenie w tych sprawach.


RE: TrafficMonSoon - Pytania - viedxma - 09-06-2015 09:06





..i jeszcze obejrzeć to! Smile


RE: TrafficMonSoon - Pytania - dariuszxdd - 09-06-2015 09:28

Widzę że zobaczyłem wątek za późno autor pewnie się za rejestrował u kogoś z was Smile
W mojej opinii mało (bardzo mało) osób wie o tym programie cokolwiek. Uważa że to zwykły program zarobkowy i myśli że 50 $ pójdzie na stracenie...
A w duchy patrzą na nasze opinie i obgryza paznokcie bo widzi jak my zarabiamy a on się waha . Ja także się trochę wahałem i tylko tego żałuję .