Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział Handlowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział Handlowy (/Temat-Dzial-Handlowy-115558)



Dział Handlowy - LordBeaK - 08-06-2015 15:31

Witam. Wiem, ze aby napisac w dziale Kupie albo sprzedam potrzebna jest ilosc postow. Ale ostatnio coraz wiecej jest nabijaczy. Czy mozna to zmienic na np: minimalny staz 6 mies? Coraz wiecej tu oszustow.


RE: Dział Handlowy - Haxite - 08-06-2015 15:51

Kiedyś obaliłem pomysł ze stażem. Popatrz na mnie kiedy się zarejestrowałem, a od kiedy się udzielam. Niestety nabijacze będą zawsze i z tym nic nie zrobisz. Każda ochrona jest do obejścia.


RE: Dział Handlowy - LordBeaK - 08-06-2015 15:53

Owszem ja tez tak mam. Ale istnieje prawdopodobienstwo ze osoba ktora sie zarejestrowala i chce oszukac, to po 6 mies czy 12 mies zapomni.


RE: Dział Handlowy - Admin - 08-06-2015 17:36

Już temat był wałkowany, wystarczy poszukać, niczego to nie zmieni, zresztą nikt z głową na karku oszukać się nie da, nie róbmy z ludzi idiotów, to nie jest też forum handlowe, a dyskusyjne.


RE: Dział Handlowy - LordBeaK - 08-06-2015 17:51

Aczkolwiek mozna temu zapobiec. Np mozna wprowadzic obowiazkowe wystawianie na Allegro przedmiotow powyzej 200 zl.


RE: Dział Handlowy - Adriano42 - 08-06-2015 17:56

(08-06-2015 17:51)LordBeaK napisał(a):  Aczkolwiek mozna temu zapobiec. Np mozna wprowadzic obowiazkowe wystawianie na Allegro przedmiotow powyzej 200 zl.

Ale każdy ma swój rozum i tak jak napisał Admin nie rób z ludzi idiotów. Każdy rozsądny człowiek robi interesy z głową i nie da się oszukać. Allegro nic tu nie zmienia.


RE: Dział Handlowy - Haxite - 08-06-2015 18:40

Z tym się zgodzę bo załatwić sobie lewe konto na allegro nie wychodząc z domu to nie problem.


RE: Dział Handlowy - Admin - 08-06-2015 20:57

(08-06-2015 17:51)LordBeaK napisał(a):  Aczkolwiek mozna temu zapobiec. Np mozna wprowadzic obowiazkowe wystawianie na Allegro przedmiotow powyzej 200 zl.

Ktoś będzie chciał allegro to niech robi to przez allegro, my mamy zmuszać kogoś do tego? wolne żarty, każdy ma swój rozum i bierze odpowiedzialność za swoje czyny.