Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Toskan - złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Toskan - złodziej (/Temat-Toskan-zlodziej-115554)

Strony: 1 2 3


RE: Toskan - złodziej - Adriano42 - 08-06-2015 15:28

Koszulki zarabiam.com i jedziemy Big Grin


RE: Toskan - złodziej - ScroX - 08-06-2015 15:30

[Obrazek: comment_W6FvXUJdEsCbhMp7Lr0JOVmid451a3FJ.gif]


RE: Toskan - złodziej - LordBeaK - 08-06-2015 15:35

Hahaha proponuje nowy dzial "Trudne Sprawy"


RE: Toskan - złodziej - Toskan - 08-06-2015 15:45

Tak przelales na paypala?! A co ja mialem zrobic??? Pokaz dowod..ja widze tylko twoja wplate i zadnych innyh ss' ow. STARY wez sie kurde uspokoj...! 66tys? To ty chyba widziales na paczkach laysow. TAK zyjesz na krzywy ryj... Masz 34lata a do tej pory mamusia Cie utrzymuje...juz dawno powinienes dostac kopa w dupe...nie blaznij mi sie tutaj. Nic ci nie jestem winien Panie Prezesie...Czlowieku widmo! Jesli ktos komus jest winien jakies pieniadze to chyba ty mnje...wiecznie na krzywy ryj..nawet twoje minusy w banku musialem splacac?! Hee? Nie pij, bo jak widac juz Ci wóda do konca wyplukala rozum. Ja koncze...a ty sobie nabijaj posty...


RE: Toskan - złodziej - selfie - 08-06-2015 15:47

Jeśli to prawda to co za patologia Lol


RE: Toskan - złodziej - surfer0700 - 08-06-2015 15:47

Problemy rodzinne proszę rozwiązywać w domu. Dziękuję.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.