Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ Płaci ] 5 Days Profit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ Płaci ] 5 Days Profit (/Temat-Placi-5-Days-Profit-115532)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 5 Days Profit ROI 160% - dariuszxdd - 08-06-2015 19:31

codziennie przybywa ok 50 użytkowników więc póki ludzie przychodzą i inwestują to znaczy że trochę po ciągnie Smile


RE: 5 Days Profit ROI 160% - kariolmax - 08-06-2015 19:33

Czyli inwestować, tak? Potrzebuję szybkiej odpowiedzi.


RE: 5 Days Profit ROI 160% - dariuszxdd - 08-06-2015 19:35

tak Smile
Program ma dopiero 11 dni. a w weekendy nie nalicza .
Ja uważam że pociągnie jeszcze troszeczkę a swój wkład można szybko wyciągnąć jak by co Smile


RE: 5 Days Profit ROI 160% - kariolmax - 08-06-2015 19:38

A jak jest w końcu z ew. zwrotem od PayPala? Można się o takie coś ubiegać, jakby się zescamił?


RE: 5 Days Profit ROI 160% - mamrocik - 08-06-2015 19:46

(08-06-2015 19:38)kariolmax napisał(a):  A jak jest w końcu z ew. zwrotem od PayPala? Można się o takie coś ubiegać, jakby się zescamił?

Tak sobie myślę , że jeśli zrobisz przelew ten ważniejszy Lol (zapłać za towar)
To możesz prawdopodobnie wnieść roszczenia czy cuś Tongue
Niestety trza zapłacić małą prowizję , ale jest to jakieś małe zabezpieczenie Xpokerface .
ps, a pro po wchodzenia w tą stronkę , skoro userów przybywa to śmiało, jeśli właściciel zadbał o dobrą reklamę to może i miesiąc wytrzymać Wink


RE: 5 Days Profit ROI 160% - kariolmax - 08-06-2015 19:48

Dobra, i tak zainwestowałem na jedną paczkę! impreza


RE: 5 Days Profit ROI 160% - dariuszxdd - 08-06-2015 19:51

Właśnie przejrzałem pocztę i otrzymałem od nich wiadomość 10 min od zadania pytania z wypłatami.
Odpisali mi że można śmiało wypłacać z każdego procesora.
Zadałem teraz jeszcze kilka ważnych pytań jak tylko otrzymam odpowiedź, dam znać .
Jak widać po statystykach najwięcej ludzie korzystają z paypal,payza i Perfect Money.


RE: 5 Days Profit ROI 160% - dariuszxdd - 09-06-2015 05:45

Wiadomość od 5 Days Profit.
Zapewniają w wiadomości że program jest bardzo dobrze za awansowany i że prawie nie różni się od Revenue Share. Do tego są przekonani że program długo pociągnie być może nawet i rok .


5DaysProfit.com ™ is an advanced internet advertising platform simply knows as Revenue Share. We offer our intelligent members the prospect to advertise their Sites, Referral or Affiliate banners and text ads on Our free/Paid Advertising platform, to any member who makes a qualifying purchase of one or more of our Advertising Plans known as 5DP SHARES is automatically entitled to Daily rebates under the rules of our Revenue Sharing program.

We are very sure to be here for a very Long time possibly A whole full Year, You can judge from the Link to Payment we have sent you that our intelligent members are making some decent returns we dont promise Returns not achievable but something we are sure to keep offering our members.


RE: 5 Days Profit ROI 160% - shaGuar - 09-06-2015 10:47

No jakby wytrzymał rok to kurde Huh

Nawet na próbę można zainwestować 5$, jakby się okazało że nie wypłacą to po tych 5$ płakać się nie będzie Big Grin


RE: 5 Days Profit ROI 160% - dariuszxdd - 09-06-2015 11:00

wytrzyma spokojnie kilka miesięcy ponieważ po moich wyliczeniach
przy zakupie paczki pobierają prowizje
po uzyskaniu 8$ 1.6$ idzie do koszyka z re inwestycją
i pobierają nam przy wypłacie czyli prawdziwy zysk to około 6 $ czyli 1$ do przodu , licząc na szybki zwrot to i tak dobrze, więc te 160% ROI trochę pod kolorowane .
Przy większej inwestycji się bardziej opłaca .