Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prezent dla dziewczyny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prezent dla dziewczyny (/Temat-Prezent-dla-dziewczyny-115529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Prezent dla dziewczyny - Exodisss - 08-06-2015 05:40

Siemanko, z racji że zbliżają się urodziny mojej dziewczyny postanowiłem poszukać czegoś ciekawego dla niej. Dodam że prezent kupie w całości z tego co zarobiłem głównie dzięki Wam na sub SMS więc będzie to dla mnie jakaś osobista satysfakcja i chciałbym aby było to coś wyjątkowego Wink

Ukochana kończy 17 lat, myślałem o jakieś ładnej srebrnej bransoletce z serduszkiem czy naszyjniku w ładnym pudełeczku z pod loga Svarowskiego czy innej firmy jubilerskiej. Chciałbym zamknąć się w 80-100 zł, chłopaki/dziewczyny doradzicie coś ??

Być może jestem mało kreatywny Huh


RE: Prezent dla dziewczyny - Haxite - 08-06-2015 06:11

Jesteś młodziutki, będziesz miał jeszcze z 10 dziewczyn więc z mojej perspektywy taka inwestycja jest kiepskim pomysłem.

Odpowiadając na temat: zafunduj jej coś czego nie zapomni lub kup rzecz, którą by chciała. Jeżeli nie nosi biżuterii to czy jest sens kupować? ;-)

Powinieneś wiedzieć najlepiej co ona lubi.


RE: Prezent dla dziewczyny - twardy - 08-06-2015 07:17

Nie kupuj jej nic, na pewno bedzie zaskoczona. Jerk2


RE: Prezent dla dziewczyny - dorbiel - 08-06-2015 07:29

#haxite# Czy 10 to życie pokaże. #Exodisss# Według mnie pomysł masz dobry pod warunkiem, że dziewczyna lubi biżuterię, wybadaj więc jak to jest. Moja 16 letnia córka na Walentynki dostała od chłopaka bransoletkę bardzo delikatną z serduszkiem też za pierwsze pieniądze zarobione w sklepie za wykładanie towaru w nocy. Tym bardziej jej wartość była większa sentymentalnie. Nosi ją do dziś a już minął trzeci rok jak są parą. Widzę, że jesteś dobrym chłopcem i szanujesz swoją dziewczynę, Tak trzymaj!!


RE: Prezent dla dziewczyny - przemekmax - 08-06-2015 09:10

Zrób coś czego nie zapomni zabierz ją na skok spadochronowy czy na gumie do tego jakiś drobiazg z grawerem datą pierwszego spotkania czy czegoś pamiętnego, polecam ekstremalne przeżycia no chyba że nie w jej stylu Smile

[Obrazek: Skoki%20w%20parach.jpg]
do tego zostaną wam zdj Big Grin


RE: Prezent dla dziewczyny - LordBeaK - 08-06-2015 09:20

http://Www.patol-industry.cupsell.pl

Polecam miśka Smile


RE: Prezent dla dziewczyny - rayden - 08-06-2015 09:27

Myślę, że srebrna bransoletka w tym przedziale cenowym będzie najlepszym rozwiązaniem. Sam rok temu, też na 17 urodziny swojej dziewczyny kupiłem jej srebrną bransoletkę. Do dziś dzień zakłada ją bardzo często Smile


RE: Prezent dla dziewczyny - mamrocik - 08-06-2015 10:46

Dni są coraz cieplejsze , może zabierz ją na mały piknik , weź świece , kocyk, jakieś kanapeczki .W plenerze będzie romantycznie Smile
A i kaska będzie w kieszeni Jerk .


RE: Prezent dla dziewczyny - overlord25 - 08-06-2015 12:51

Sprezentuj jej loda Jerk


RE: Prezent dla dziewczyny - studziak - 08-06-2015 12:59

(08-06-2015 10:46)mamrocik napisał(a):  Dni są coraz cieplejsze , może zabierz ją na mały piknik , weź świece , kocyk, jakieś kanapeczki .W plenerze będzie romantycznie Smile
A i kaska będzie w kieszeni Jerk .

To samo miałem napisać. Lepiej zabrać dziewczynę w urocze miejsce i spędzić miło wieczór niż bawić się w bibelotki Wink