Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z logowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z logowaniem (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-logowaniem-1155)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Problem z logowaniem - adamt10 - 26-01-2010 16:56

witam dzisiaj chcialem wejsc na swoj profil lockerz i niestety nie moglem tego zrobic poniewarz po wpisaniu emaila i hasla wysoczylo ze cos jest niepoprawne a na 100% wpisalem dobre dane co zrobic teraz

pozwoliłem sobie na zmianę tematu by ułatwić sprawę, pozdrawiam / Kleszczman


RE: pytanie o lockerz problem - Kilol - 26-01-2010 17:15

Też to miałem. Kliknąłem w przypomnienie hasła i je zmieniłem. Przyszedł mi e-mail na pocztę i tyle.


RE: pytanie o lockerz problem - adamt10 - 26-01-2010 17:26

jak zrobie przypomnienie hasla to wyskakuj takie cos Sorry, there doesn't seem to be a user account with that email


RE: pytanie o lockerz problem - mariusz230594 - 26-01-2010 21:11

napisz do nich o ile coś pomoże
Też tak kiedyś miałem ale nie pamiętam co zrobiłem , chyba następnego dnia było dobrze albo Caps Locka masz włączonego


RE: Problem z logowaniem - dirTdaraS - 05-02-2010 15:01

Witam! Mam ten sam problem...:/ Poradzicie coś?:/


RE: Problem z logowaniem - Alcor - 05-02-2010 15:05

Jedyne co możemy zrobić to czekać aż to naprawią.


RE: Problem z logowaniem - adamt10 - 05-02-2010 15:06

siemanko dirTdaras nie mów ze masz ten sam problem co ja bo chyba fake kont nie zakladales ? Jesli zakladales to mozliwe ze zbanowali nam te konta bo gdzies na forum czytalem ze teraz tak robia... hehe xd


RE: Problem z logowaniem - Hasz - 05-02-2010 15:37

Witam tez mam ten problem i nie zakladalem fake kont ;p


RE: Problem z logowaniem - dirTdaraS - 05-02-2010 16:15

Hmm myślę że trzeba się "uzbroić" w cierpliwość...;p
Tego typu problemy nie są nowością...
http://lockerz-world.pl/forum/blog.php/?p=169 <notka z 15 listopada 2009 roku...


RE: Problem z logowaniem - tancerz7 - 05-02-2010 16:17

Mam to samo, z resztą mój brat też chcial wejść i nie dało rady. Trzeba czekać aż to naprawią. No ja jeszcze czekam na moją koszulkę i paypal Big Grin, pośpieszyli by się Tongue