Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? (/Temat-zarabianie-na-reklamach-gdzie-najlepiej-115495)



zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? - xinky - 07-06-2015 16:43

Witam!

Prowadzę stronę która odnotowuje jakieś 200k wejść miesięcznie, z tego 52% to powracające userzy. Spędzają średnio 4 min na sesji.
Do tej pory strona nie skażona reklamami Tongue Ale pomyślałem, że może warto na tym zarobić? Ile da się na tym zarobić z sensownymi, nieinwazyjnymi reklamami. Są jakieś programy które płacą i za wyświetlenia i za kliknięcia? Czy google adsense ma sens, czy są bardziej opłacalne rozwiązania?

strona o tematyce informatycznej raczej

znalazlem poki co to:
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiam-do-500zl-miesiecznie-w-100-PASYWNIE-Przeczytaj-poradnik-i-pobij-moj-rekord-114744



pozdrawiam i dziekuję za każdą pomoc!


RE: zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? - Shadow271 - 07-06-2015 16:55

Mogę kupić od cb baner cpc


RE: zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? - xinky - 07-06-2015 17:02

Wolałbym mieć coś CPV, choć myślę, że użytkownicy i tak będą klikać, bo są dość związani ze stroną.
A jeśli nie chcę sprzedawać banera prywatnej osoby tylko zarabiać przez jakiś program partnerski CPC jak i CPV, to gdzie najlepiej ;]?


RE: zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? - Shadow271 - 07-06-2015 17:05

Adcat i hotcpm z tym ze akceptuja ruch z Polski


RE: zarabianie na reklamach - gdzie najlepiej? - xinky - 07-06-2015 17:14

A jak wrzucę reklamy z jednego lub drugiego + z adsense to mnie nie zbanują z adsensa?