Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry Sufbar dla Webmastera do reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Dobry Sufbar dla Webmastera do reklamy (/Temat-Dobry-Sufbar-dla-Webmastera-do-reklamy-115455)



Dobry Sufbar dla Webmastera do reklamy - Magik112 - 07-06-2015 00:46

Witam jestem świeżakiem w tym temacie - Mozecie mi polecic dobry surfbar do Kupna reklamy - klików

Dokladniej chcialem sobie zrobic baner z reflinkiem reklamowym i zamówic np 50 000 klikow w ten baner i wybrac Kraj odbiorców

Ktos mi polecił 20dollars2surf.com jak uwazacie nadaje sie ten serwis do tego ? Czy polecicie jakis inny ?

Zaznaczam ze nie chodzi mi o zarabianie kasy na klikaniu tylko na KUPNIE reklamy na jednym z sufbarów ( aby pozostali klikali w moja reklame )

Przy okazji ktos z was kupował reklame klików lub wyswietlen na 20dollars2surf.com ? Jak tam sie zamawia reklame ?


RE: Dobry Sufbar dla Webmastera do reklamy - Gremquen - 07-06-2015 00:49

20dollars2surf jest już dawno spalony, nie polecam. Wartościowego ruchu stamtąd miał nie będziesz.

Jeśli chodzi o Polskę to może Adkontekst, czy AdTaily?
Oczywiście w kampanii typu CPC.


RE: Dobry Sufbar dla Webmastera do reklamy - dariuszxdd - 09-06-2015 12:41

Ja znam program gdzię będziesz miał wartościowy ruch . więcej info pisz priv


RE: Dobry Sufbar dla Webmastera do reklamy - Styler - 09-06-2015 13:09

To jakaś tajemnica, że nie możesz podzielić się nim tutaj?