Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nauka z czasem zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nauka z czasem zarabianie (/Temat-Nauka-z-czasem-zarabianie-115439)

Strony: 1 2


Nauka z czasem zarabianie - kasass - 06-06-2015 19:07

W czym polecacie się szkolić w tworzenie stron www jak tak to w czym najlepiej.Jak uważasz,że najlepiej zająć się grafiką to w jakim programie,ogólnie chodzi mi o to ,że zbliżają się wakacje i chciałbym w czymś na co jest zapotrzebowanie się spróbować wyszkolić.


RE: Nauka z czasem zarabianie - mamrocik - 06-06-2015 19:59

Do roboty byś się wziął Jerk2 . Zarób troszku i zainwestuj. Strony internetowe moim zdaniem to troszkę słaby pomysł, chyba że zaczynasz od początku ,to można się pobawić. Do grafiki wyśmienity jest Paint, Gimp i photoshop. Proponowałbym pobawić się w Visual Express 2010 C# lub nowsze wersje. Na Youtube są fajne poradniki i można stworzyć na prawdę ciekawe Tongue i dobrze płatne Cool programy Smile


RE: Nauka z czasem zarabianie - kasass - 06-06-2015 20:04

Ja myślałem nad zakupem jakieś dobrej książki lub kursu


RE: Nauka z czasem zarabianie - osinex - 06-06-2015 20:15

Ja wakacje w dużej mierze chce poświęcić opcjom binarnym.

Jest to troche inna bajka niż programowanie czy grafika ale też dobre wyszkolenie daje fajne efekty (Dziennik MLN'a z tego forum to dobry przykład)


RE: Nauka z czasem zarabianie - kasass - 06-06-2015 20:33

Aczkolwiek ja jeszcze nie mam 18 niestety wiec sobie nie mogę pozwolić na granie dopiero za rok możemy o tym rozmawiaćSmile


RE: Nauka z czasem zarabianie - selfie - 06-06-2015 20:40

Brak 18-tki to nie problem co nie znaczy że zachęcam Cię do gry w tym czy w tym.

Polecam: http://www.kuzniaprogramistow.pl

Może nie nauczysz się tworzyć stron WWW ale proste programy już tak. Zawsze to zwiększy twoją wiedzę a i przy tworzeniu strony może się przydać.

Pozdrawiam.


RE: Nauka z czasem zarabianie - Pasza dla konia - 06-06-2015 20:52

Jeżeli byłbyś skłonny uczyć się Java to jest świetna książka, która liczy około 700 stron Lol


RE: Nauka z czasem zarabianie - kasass - 06-06-2015 21:43

Znaczy do programowania wiem ,że nie trzeba mieć 18 wcześniej o czymś innym była mowa
@edit a co do tej książki to o jakiej mowa


RE: Nauka z czasem zarabianie - RemoverPL - 06-06-2015 21:57

(06-06-2015 19:59)mamrocik napisał(a):  Do grafiki wyśmienity jest Paint, Gimp i photoshop.

Tylko Photoshop. Ewentualnie Illustrator, do grafiki wektorowej. Na początek ten pierwszy.


RE: Nauka z czasem zarabianie - selfie - 06-06-2015 22:09

(06-06-2015 21:43)kasass napisał(a):  Znaczy do programowania wiem ,że nie trzeba mieć 18 wcześniej o czymś innym była mowa

Pisałem o opcjach binarnych spryciarzu Wink