Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jednorazowe zlecenie dla osoby z Katowic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: jednorazowe zlecenie dla osoby z Katowic (/Temat-jednorazowe-zlecenie-dla-osoby-z-Katowic-115438)



jednorazowe zlecenie dla osoby z Katowic - shaq21 - 06-06-2015 18:34

Hej, mam nietypową sprawę , potrzebuję osoby , która zapakuje mi cztery felgi samochodowe w dwa kartony , tak aby się nie poobijały przy transporcie kurierem . Kupiłem je od klienta, który uparł się na odbiór osobisty , a z przyczyn niezależnych nie dam rady teraz jechać więc zamawiam kuriera, ale nie ma komu ich zapakować.
Felgi mają wymiary ok. 40x40x20 cm , więc nie są duże. Twoja praca to załatwienie kartonów (mogą być te z marketów), jakiegoś wypełnienia do środka (np. jakiś styropian) , kupno taśmy do zapakowania , udanie się na miejsce ( Katowice, ul. Panewnicka), zapakowanie felg i tyle .
Jeśli jesteś z Katowic z sąsiedztwa tej ulicy to odezwij się, zależy mi na czasie.
Za to zlecenie płacę 35-40zł , pieniążki daję na konto lub gdzie wskażesz, pozdro


jednorazowe zlecenie dla osoby z Katowic - surfer0700 - 21-07-2015 22:21

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.