Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik AnnaKa V4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik AnnaKa V4 (/Temat-Poradnik-AnnaKa-V4-115436)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik AnnaKa V4 - denio - 07-06-2015 14:59

Większość ludzi już tutaj nie wie co ma zrobić, a to tylko dlatego, że jeden z użytkowników wnoszący coś do SW nie ma zamiaru już więcej wstawiać swojej pracy. Zacznijcie myśleć i sami coś wymyślcie. Annaka już wystarczająco dużo poradników dał aby samemu wpadać na nowe nisze. Jeden użytkownik nie będzie wrzucał poradników to wszyscy chcą od razu zmieniać strefe i jej regulamin... A co z tymi którzy wykupili dostęp do strefy? Wyrzucisz ich, bo masz 400 postów i Cię to nie interesuje? Tylko o siebie się martwić...


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Adriano42 - 07-06-2015 15:01

(07-06-2015 14:59)denio napisał(a):  Większość ludzi już tutaj nie wie co ma zrobić, a to tylko dlatego, że jeden z użytkowników wnoszący coś do SW nie ma zamiaru już więcej wstawiać swojej pracy. Zacznijcie myśleć i sami coś wymyślcie. Annaka już wystarczająco dużo poradników dał aby samemu wpadać na nowe nisze. Jeden użytkownik nie będzie wrzucał poradników to wszyscy chcą od razu zmieniać strefe i jej regulamin... A co z tymi którzy wykupili dostęp do strefy? Wyrzucisz ich, bo masz 400 postów i Cię to nie interesuje? Tylko o siebie się martwić...

Tu nie chodzi o martwienie się o siebie. "Walka" o strefę trwała od dawna, niestety z dnia na dzień przybywa tutaj osób, które nigdy nie powinny mieć tu dostępu. Cena za strefę jest śmiesznie niska, a wymogów co do stażu itp. niema więc stało się tak, a nie inaczej Undecided


RE: Poradnik AnnaKa V4 - AnnaKa - 07-06-2015 15:04

@[Adriano42] A zawsze odpowiedzią będzie od strefy ''Zamkniętej" jest ELITA...
Temat był drążony wiele razy i zawsze ta sama odpowiedź. Początkowo myślałem że strefa będzie bardziej mogła utożsamiać się ze swoją nazwą jednakże cena jest na tyle niska że każdy może kupić dostęp. Jeśli nie ma być selekcji niech podniosą cenę przynajmniej oni lepiej na tym wyjdą a w strefie mniej ludzi będzie.


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Voldir - 07-06-2015 15:07

Kiedyś słyszałem o tym sposobie, ale jakoś mi brakło wtedy odwagi żeby spróbować. Dzięki @[AnnaKa] za kolejną dobrą wstawkę Smile


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Adriano42 - 07-06-2015 15:07

(07-06-2015 15:04)AnnaKa napisał(a):  @[Adriano42] A zawsze odpowiedzią będzie od strefy ''Zamkniętej" jest ELITA...
Temat był drążony wiele razy i zawsze ta sama odpowiedź. Początkowo myślałem że strefa będzie bardziej mogła utożsamiać się ze swoją nazwą jednakże cena jest na tyle niska że każdy może kupić dostęp. Jeśli nie ma być selekcji niech podniosą cenę przynajmniej oni lepiej na tym wyjdą a w strefie mniej ludzi będzie.

Dokładnie. Tylko teraz to już i tak nie wiele zmieni, jedynie zatrzyma w jakimś stopniu ciągle szerzącą się plagę nie odpowiednich osób w strefie ;/ Patrząc na popularność forum i dział Strefa Wtajemniczonych to myślałem, że jest ona nieco bardziej dla wtajemniczonych, niestety...


RE: Poradnik AnnaKa V4 - AnnaKa - 07-06-2015 15:09

@[Voldir] Nie za ma co SmileHuh


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Voldir - 07-06-2015 15:10

Adriano, też tak kiedyś myślałem, gdy wykupywałem dostęp. Myślałem, że panuje tu nie co inna atmosfera i mentalność Smile


RE: Poradnik AnnaKa V4 - zjadamkredki - 07-06-2015 15:13

Wystarczy podnieść cenę do 100zł tak jak u konkurencji i problem z głowy Wink


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Adriano42 - 07-06-2015 15:22

(07-06-2015 15:13)zjadamkredki napisał(a):  Wystarczy podnieść cenę do 100zł tak jak u konkurencji i problem z głowy Wink

Nie na tym rzecz polega aby z 20 zł zrobić nagle 100 zł. Ale podwyżka do np. 50 zł + wymagany jakiś staż i liczba postów to już by było w miarę ok.


RE: Poradnik AnnaKa V4 - zjadamkredki - 07-06-2015 15:25

Tak czy owak podwyżka jakaś musi być, bo 15zł to są grosze w porównaniu z tym ile można z tej strefy, dzięki poradnikom i niszom wyciągnąć Wink