Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik AnnaKa V4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik AnnaKa V4 (/Temat-Poradnik-AnnaKa-V4-115436)

Strony: 1 2 3 4 5


Poradnik AnnaKa V4 - AnnaKa - 06-06-2015 18:23

Do kosza


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Kiubsik - 06-06-2015 18:33

mega robota !


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Boonys - 06-06-2015 18:34

Bardzo ładnie Annaka, szkoda, że to już twój ostatni poradnik ale i tak wielki + za wszystkie poradniki i za twoją ciężką pracę Smile
Dziękuję Ci bardzo, bo z niektórych metod podanych w twoich poradnikach (w taki sam lub inny sposób) sam korzystam i naprawdę jestem Ci bardzo wdzięczny.
Ot, taka przemowa, żebyś też zauważył, że są ludzie, którzy doceniają twoją ciężką pracę.


RE: Poradnik AnnaKa V4 - kuba48 - 06-06-2015 18:35

Co Ty wypisujesz, Ty pisz do admina kto ma wejsc do strefy a kto nie, a nie na ogół do niej..
Poradnk zenadny jak dla mnie i nadaje sie do skasowania, sposob stary i znany.


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Majka - 06-06-2015 18:35

Nie bądź baba doceniamy Twoje starania. Poważnie piszę.
Co do w/w niszy to szok chyba sama bym się nabrała.
Nie skorzystam ale pomysł nie z tej ziemi.


RE: Poradnik AnnaKa V4 - lukaswu - 06-06-2015 18:39

Hmm jakiś tydzień temu dostałem to na jednego z maili, ale nie z ofertą sub sms, tylko plikiem, którego nie otwierałem oczywiście. "Twoja przesyłka do Niemiec wraca do adresata" czy coś w tym stylu i domena niby dhl.de ;D Znasz to? Wink


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Adriano42 - 06-06-2015 18:47

(06-06-2015 18:35)kuba48 napisał(a):  Co Ty wypisujesz, Ty pisz do admina kto ma wejsc do strefy a kto nie, a nie na ogół do niej..
Poradnk zenadny jak dla mnie i nadaje sie do skasowania, sposob stary i znany.

Jestem pewny, że ten poradnik nie jednej osobie pozwoli zarobić xxx złotych i to, że piszesz iż nadaje się do skasowania to absolutna bzdura. Wrzutka, zresztą jak wiele innych jest bardzo dobra. Nisza naprawdę mocno, ale naprawdę mocno przekonywująca więc teksty "ze nadaje sie do kosza" są śmieszne.

Przykro mi Annaka że odczuwasz iż nie doceniamy Twoich wrzutek, mam nadzieję że jeszcze to przemyślisz Wink


RE: Poradnik AnnaKa V4 - Goldes - 06-06-2015 19:01

Szkoda że kończysz chociaż w pełni Cię rozumiem Wink Twoje poradniki były dla mnie inspiracją i wpadłem na parę ciekawych pomysłów podczas czytania chodź z żadnego poradnika w sumie nie korzystałem Wink chciałem skorzystać ale jak zobaczyłem jaka konkurencja była wszędzie (oczywiście słowo w słowo nawet postów co niektórzy nie edytowali) to zwątpiłem. Z tych poradników ludzie powinni czerpać inspirację i ewentualnie wykorzystać niektóre "triki" a nie kopiować słowo w słowo ale cóż "co zrobisz? nic nie zrobisz". Duży + masz ode mnie Wink


RE: Poradnik AnnaKa V4 - szykiryki - 06-06-2015 19:09

AnnaKa, niestety, chyba każdy kto dodawał jakikolwiek poradnik czy to płatny czy też darmowy, prędzej czy później przekonywał się, że był to lipny pomysł, choć Twoje publikacje NA PEWNO naprowadziły wiele MYŚLĄCYCH osób na coś z czego czerpią zyski do dnia dzisiejszego!

Sam pomysł vol. 4 jest jak najbardziej wiarygodny, chociaż od dłuższego czasu krąży po sieci MASE ostrzeżen, by w takie rzeczy nie klikać.
Przyznam szczerze, ze zamawiam mnostwo rzeczy na Allegro i w ciągu ostatniego miesiąca dostałam co najmniej 6 wiadomosci e-mail z linkiem do suba (mam spore podejrzenia, ze ktos ma dostep do bazy allegro...):

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/bezpieczenstwo/2015/20/cyberoszusci-podszywaja-sie-pod-poczte-polska.aspx
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/oszusci_podszywaja_sie_pod_firme_fedex_wysylaja_falszywe_maile_o_niedostarczonej​_przesylce_330653.html
http://www.tvp.info/20160063/kolejne-oszustwa-w-internecie-uwaga-na-falszywe-wiadomosci-od-dhl

Oczywiscie te linki nie maja na celu odwiedzenia od pomysłu (bo wiekszosc to instalowanie 'zlosliwego' oprogramowania) czy też negowania Twojej kreatywności.
Idea jest słuszna i jak ktoś pomyśli to może ją przerobić na setki złotówek! Smile

i rep poszedł!


RE: Poradnik AnnaKa V4 - adios123 - 06-06-2015 19:37

AnnaKa, nie bez powodu masz status vip. Doceniamy twoje starania. Naprowadziles wiele osob do poszukiwania wlasnych, ciekawych rozwiazan. Zawsze sie znajdzie ktos, kto jest tylko nastawiony na hajs, a nie potrafi zadbac o to, aby jego pomysl byl do tego stopnia dobry, zeby przynosil mu dobre zyski. Takie osoby maja niedopracowane pomysly i widac to, chocby na grupach facebookowych. Szkoda, ze to Twoj ostatni poradnik w SW. Dzieki za to, co zrobiles dla tej strefy. Mysle, ze jesli Ty nie bedziesz chcial czegos udostepniac, znajdzie sie ktos inny, ktory przejmie paleczke.

Peace!