Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. (/Temat-Obrot-pieniedzy-z-pewnym-zyskiem-Bez-wkladu-i-ryzyka-115433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - selfie - 08-06-2015 15:51

Powtarzam nigdzie nie napisałem ŻE PROSISZ tylko w razie gdyby to nie wracaj u nie proś (były już takie przypadki)

Zresztą życzę sukcesu z biznesem Wink


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 08-06-2015 20:14

(08-06-2015 15:51)selfie napisał(a):  Powtarzam nigdzie nie napisałem ŻE PROSISZ tylko w razie gdyby to nie wracaj u nie proś (były już takie przypadki)

Zresztą życzę sukcesu z biznesem Wink
Zrozumiałem Wink
Szczerze nie mogę mieć nic nikomu za złe.
Spodziewałem się tego typu sytuacji przez mój bardzo krótki staż na forum.
Z tego tez powodu nie utożsamialem się z nikim i nie publikowalem tego na żadnym forum.

Ale jednak tknelo mnie coś, i ciesze się ze cala sytuacja ma właśnie taki przebieg wydarzeń Wink


Odp: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - dareo0045 - 08-06-2015 21:33

hmmm...
Psych0o skoro to tak idealny plan ,to wróć i pochwal się dowodami za te 3 miesiące.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - marcel_kk - 09-06-2015 04:07

Tylko nie pomyl się w obliczeniach bo banki to nie instytucja charytatywna
i nie rozdają za darmo pieniędzy tylko trzeba im zwrócić z procentem.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 09-06-2015 19:34

(09-06-2015 04:07)marcel_kk napisał(a):  Tylko nie pomyl się w obliczeniach bo banki to nie instytucja charytatywna
i nie rozdają za darmo pieniędzy tylko trzeba im zwrócić z procentem.
Heeh.
Przecież to wie każdy z Nas wie, że banki tną na pożyczkach. .

No ale jak widać większości ludzi nie jest znany sposób jak to przeskoczyć Wink
Napisałem wyraźnie, ze za każdym razem gdy pobierzesz pieniądze nie zostajesz obciążony dodatkowymi kosztami. To jest cała ideologia tego "SPOSOBU" Wink

Ale miło że poinformowałes mnie o tym, ze bank %uje pożyczki ...
Eech człowiek całe życie się uczy Smile


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - marcel_kk - 09-06-2015 19:41

To pozostało poczekać na Twoje dowody z zysków z tego "cudownego triku"


Odp: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - dareo0045 - 09-06-2015 20:41

Może nie jestem narazie zawodowcem w zarabianiu,ale przed chwilą porównywałem kurs btc na bitorado i bitmarket24.W tej chwili kupno 1btc w bitorado 839zł,sprzedaż na bitmarket24 za 1btc płacą 845zł.
Psych0o jak już masz te 10 000 pożyczki,to czy nie lepiej handlować na giełdach?
Zero ryzyka.Gdybyś w tej chwili za te 10 000zł kupił w bitorado 11,9 btc(po kursie 839 jaki teraz jest) i sprzedał na bitmarket24 to w 10 minut zarobiłbyś prawie 70zł.Policz sobie tylko w najgorszym przypadku 5 takich operacji na miesiąc.Na bitmarket płacisz prowizje 0.40% od obrotu czyli 40 zł minus drobne na przelewy btc czyli około 45zł.70-45 i już masz 25 zł za jedną akcje.
Po miesiącu oddaj pożyczkie i jestes na plus 125zł(czyli 1,25% miesięcznie).W następnym miesiącu weź znów pożyczkę na 30 dni i zrób to samo.Zero ryzyka,bo spłacasz pożyczkę w 30dni.
Oczywiście wiadomo że takich operacji będzie więcej,ale niech n
by było tylko 5 na miesiąc,to to jest o wiele lepszy i bezpieczniejszy zarobek.
Oczywiście różnice btc na giełdach zmieniają się kilka razy na 24h.Czasami jest 10 a nawet 20zł bywało z jednego bitcoinsa.
Trzy miesiące i masz upragnione 3,75% zysku czyli nawet więcej niż na te twój 3miesięczny plan.
Obceniasz kilka giełd,powiązujesz konto i lecisz koksem.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Reszka - 09-06-2015 21:50

Dużo gadasz a dowodów brak, od teorii mamy tu mnóstwo osób Big Grin


Odp: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - dareo0045 - 10-06-2015 07:09

Reszka jeśli to było do mnie no to fakt.Opisałem teoretycznie,ale i tak sposób handlem na giełdach jest o wiele lepszy niż metoda Psych0o.
Wiadomo.Jak nie spróbujesz ,to się nie przekonasz.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Mercz - 10-06-2015 07:16

(10-06-2015 07:09)dareo0045 napisał(a):  Reszka jeśli to było do mnie no to fakt.Opisałem teoretycznie,ale i tak sposób handlem na giełdach jest o wiele lepszy niż metoda Psych0o.
Wiadomo.Jak nie spróbujesz ,to się nie przekonasz.

Tak wygląda w teorii. może jego sposób okazać się lepszy Wink