Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. (/Temat-Obrot-pieniedzy-z-pewnym-zyskiem-Bez-wkladu-i-ryzyka-115433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 23:04

~Mamro możesz mieć na raz zaciągnięte i 10 chwilowke. . Jest ponad 30 oddziałów udzielających chwilówki. Może trafiłeś na takie biuro gdzie sprawdzali BIK i dlatego nie przyznali...


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - selfie - 06-06-2015 23:11

Okej wszystko fajnie ale pytanie PO CO założyłeś tutaj konto i ten temat? Smile Skoro to taki genialny plan a my głupi i biedni nie rozumiemy to idź i realizuj go w życie, tylko nie wracaj tutaj i nie pisz że przyjmiesz każdą dotację na paypal Jerk To jet forum Zarabiam.com- Zarabiaj PRZEZ INTERNET na pewno znajdziesz fora bankowe i inwestycyjne a tam na 100% znajdziesz ludzi którzy jak to powiedziałeś "wykorzystują więcej niż 5% mózgu" pozdrawiam.


Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 23:22

Boże człowieku... łatwiej rozmawia się z małymi dziećmi niż z toba. 3x powtarzam, w celu do informowania, wymiany zdań, i bylem również bardzo ciekawy czy może ktoś również wpadł na taki bądź podobny pomysł. Jakie dotacje? Stary ciężko się czyta twoje posty, w każdym to samo... Ja tu nikogo o pieniądze nie chce prosić

Jak chcesz pobawić się prawdziwymi pieniędzmi to możemy pogadać i podeślę ci fajna piramidę ... ale to już nie bardzo legalna opcja ; q


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - selfie - 06-06-2015 23:30

(06-06-2015 23:22)Psych0o napisał(a):  Boże człowieku... łatwiej rozmawia się z małymi dziećmi niż z toba.[...]Stary ciężko się czyta twoje posty, w każdym to samo...

Jak chcesz pobawić się prawdziwymi pieniędzmi to możemy pogadać i podeślę ci fajna piramidę ... ale to już nie bardzo legalna opcja ; q

Skoro nie rozumiesz tego co napisałem to chyba rzeczywiście weź się lepiej za łopatę a nie inwestycje Wink

Cytat:" powtarzam, w celu do informowania, wymiany zdań, i bylem również bardzo ciekawy czy może ktoś również wpadł na taki bądź podobny pomysł."

Napisałem masz od tego fora Bankowe i Inwestycyjne czy ewentualnie jakiekolwiek związane z bankowością, to forum jak sama nazwa wskazuje zajmuje się przede wszystkim ZAROBKIEM Z INTERNETU. *Doinformowania.

Cytat:" Jakie dotacje?"

Te które będziesz chciał jak Ci nie wyjdzie Jerk

Cytat:" Ja tu nikogo o pieniądze nie chce prosić"

I nikt tu o to Cię nie posądza, widzę czytanie ze zrozumieniem na poziomie III klasa szkoły podstawowej.

Cytat:"Jak chcesz pobawić się prawdziwymi pieniędzmi to możemy pogadać i podeślę ci fajna piramidę ... ale to już nie bardzo legalna opcja ; q"

Nie dziękuje, wystarczająco dobrze zarządzam swoimi by nie musieć wymyślać projektów w których bez "żadnego" wkładu własnego zarobię.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 23:31

Niewiarygodne jest to jak ludzie chamsko zachowują się i traktują kogoś, tylko dlatego ze nie chce podać 2 szczegółów. . Koleś masz tu 80% opisu w pełni działającego systemu... Czy tak ciężko jest trochę pomyśleć i minimalnym wysiłkiem zrobić coś samemu?
Człowiek ciekawski i niespelniony w 100% dostaje nerwicy na samą myśl że się nie dowie xD
Powinieneś się cieszyć ze poznałeś dziś wgl taka bazę informacji o robieniu kasy... Ja taki młodzian sam to stworzyłem od podstaw, a wy nie potraficie dojść do najłatwiejszych rzeczy.. nawet wiecie czego szukać ale się nie chce.

Haha ha xD Zabawny jesteś kolego ;D Nigdy nie przeszło mi przez myśl nawet to aby prosić o pieniądze xD Pomimo obrotów co dzieje się w tle, chodzę do pracy i pewne dodatki... nie brakuje mi pieniędzy na inwestycje. A poza tym jesteś strasznie ograniczony umysłowo... Poczytaj jeszcze raz bo musiałem Ci powtarzać juz... Ja nie potrzebuje wkładu żeby zarabiać. .. To nazywa się dojście do czegoś... potrafisz zrobić coś z niczego? Widzisz ja potrafię ; D

Ale ja cały czas pisze o zarabianiu przez internet. Aby przelać pieniądze nie potrzeba wychodzić z domu. .. Haha na to tez jest sposob wiesz? XDJak kiedyś to zrozumiesz i wgl ogarniesz konta internetowe, to może uda ci się zsynchronizować i ustawiać stałe zlecenia zapłaty. Wiesz co się wtedy dzieje? Pieniądze same automatycznie przesyłają się z konta na konto. Zamykasz koło które nabija zyski.
Haha zdarzyło Ci się kiedykolwiek usłyszeć coś takiego?

Tak tak, klik klik reklama....
Żeby coś osiągnąć nie można stać w miejscu ale się rozwijać Wink


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Ratchet - 07-06-2015 00:01

Jedyny rodzaj bezodsetkowej pożyczki jaki możemy otrzymać od banku związany jest z kartą kredytową (nie debetową), Tylko, żeby otrzymać kartę kredytową trzeba mieć źródło dochodów, według którego bank przyzna nam maksymalny debet jaki możemy zrobić na karcie (im wyższe zarobki tym wyższy debet). Okres bezodsetkowy wynosi około 50 paru dni, ale problem polega na tym, że pieniądze z karty kredytowej możemy wydać tylko na zakupy (transakcje bezgotówkowe) i nie możemy ich wypłacić w bankomacie, bo wtedy zostaną naliczone różne opłaty i odsetki.

Tak rzeczywiście dało się kombinować (czytałem kiedyś o tym), ale problem był z wyciągnięciem kasy z karty.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - twardy - 07-06-2015 00:07

Cytat:Powinieneś się cieszyć ze poznałeś dziś wgl taka bazę informacji o robieniu kasy...

Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2

Stopy Ci umyc i wode po tym wypic?

Cytat:Istnieją możliwości wziecia pożyczki bez podawania informacji o dochodach, wskazywania zdolności kredytowej ogólnie brak zbednych formalnosci i to UWAGA bez konieczności splaty !

Co ty cpiesz...


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 07-06-2015 00:14

~Ratchet
Nareszcie osoba bardziej w temacie.
W jednym poście zawarles więcej kluczowych informacji niż 5 osób przez cały dzień Wink
Karta kredytowa jest na %
Posiadam Santandera na bodajże 3% ale to przez limit na karcie. Kredytowa można wypłacać pieniądze z bankomatu Wink
Ale trzeba uważać na środki dostępne, bo po wypłacie kasy pobiera 3% prowizje pobieraną bezpośrednio z karty.

(07-06-2015 00:07)twardy napisał(a):  
Cytat:Powinieneś się cieszyć ze poznałeś dziś wgl taka bazę informacji o robieniu kasy...

Jerk2Jerk2Jerk2Jerk2

Stopy Ci umyc i wode po tym wypic?

Cytat:Istnieją możliwości wziecia pożyczki bez podawania informacji o dochodach, wskazywania zdolności kredytowej ogólnie brak zbednych formalnosci i to UWAGA bez konieczności splaty !

Co ty cpiesz...
Oj móżdzku. ..Wyjaśniłem Ci sposób w jaki można przedłużać spłatę do końca świata. Wiec jej nie oddajesz na koniec boo kurwa nie żyjesz. I 10000 tysi do przodu po śmierci xD

~Twardy
szkoda tylko ze krytykujesz coś czego nie potrafisz zrozumieć. .. Proszę pochwal się jakimś własnym pomysłem na zarobek.


Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - nitram - 07-06-2015 06:19

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, dlatego temat został przeniesiony.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - marcel_kk - 07-06-2015 07:43

Patrzę i nie wierze, że ten nic nie wnoszący temat nie trafił jeszcze do kosza...