Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. (/Temat-Obrot-pieniedzy-z-pewnym-zyskiem-Bez-wkladu-i-ryzyka-115433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - olekn1 - 06-06-2015 21:54

Czyli to wygląda tak:
- Bierzesz pożyczkę z zerowymi
- Wpłacasz na lokatę
- Spłacasz pożyczkę
.
.
.
- Profit???


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 21:59

~Cricital
Dowody?
Od tak podać na tacy każdemu gotowca?
Nie nie, każdy idywidualnie musi chociaż po części to rozumieć i postrzegać. .
ZBYT PIĘKNE?
Nie wydaje mi się, czarno na białym masz przedstawione całą procedurę od samego początku aż do rozwoju wydarzeń. .

~Olek

Bierzesz np 10 000 i wplacasz to na oszczędności... W wyznaczonym terminie Wyplacasz kasę z rachunku i musisz wpłacić spowrotem na dane konto. 24h i pieniądze są gotowe do ponownego obrotu.

PROFIT? ?
Skoro wplacasz na rachunek z %+ to raczej kwota z każdą chwilą się zwiększa? Wink

Nie wiem czy ktoś połączył fakty i dostrzegł, że jest to jedyna metoda gdzie nie inwestując żadnych pieniędzy jesteś w stanie osiągać coraz to większe zyski z biegiem czasu. I co najważniejsze nie ma tu praktycznie ryzyka straty pieniedzy, dlatego że od samego początku nic nie inwestujesz i krecic z szpule na kasie państwa Wink


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Critical - 06-06-2015 22:24

Ile już na tym wyciągnąłeś ?


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - nitram - 06-06-2015 22:27

Przedstaw, dowody bo to tylko teoria.
Dlaczego ?
Po pierwsze darmowe pożyczki są na małe kwoty 500-1000 zł
I żeby były za zero musimy wszystko oddać po 14-30 dniach.
Po drugie "dobre" lokaty 3% w skali roku są zazwyczaj na 3 miesiące.
Chcąc zgromadzić konkretną kwotę zakładamy że będzie to 10 tys.
Musimy dostać aż 10 pożyczek dopilnować wszystkiego itp to nie jest 5 minut roboty. Zakładamy że jakoś udaje się to ogarnąć.

Z moich wyliczeń wynika około 300 zł zysku z kwoty 10 tys po roku czasu.
Nasze 10 pożyczek pozwoli nam tylko na jeden miesiac inwestycji co daje około 25 zł.
Jeśli z jakiś powodów spóźnimy się ze spłata którejś z pożyczek to wyjdziemy na zero albo na minus, ponieważ wtedy naliczane są duże odsetki i kary.

Tyle ode mnie i zdecyduj sie który temat prowadzisz zgłoś jeden do zamknięcia.

P.S. Jesli to ma byc poradnik to prosze o przedstawienie konkretnych porad, a nie owijanie w bawełnę.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 22:27

(06-06-2015 22:24)Critical napisał(a):  Ile już na tym wyciągnąłeś ?
Z całym szacunkiem, ale uznam to pytanie jako retoryczne.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - twardy - 06-06-2015 22:32

(06-06-2015 22:27)Psych0o napisał(a):  
(06-06-2015 22:24)Critical napisał(a):  Ile już na tym wyciągnąłeś ?
Z całym szacunkiem, ale uznam to pytanie jako retoryczne.
Nic.

To jeden z tych tematow, zalozony przez nowego usera, sciana tekstu - poradnik jak zarobic swoj pierwszy milion. Masz chyba jakis problem z glowa, jesli uwazasz, ze wmowisz komus, ze mozna na tym zarobic jakas konkretna (jakakolwiek Jerk) kase.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 22:35

Ja nie mówię tu o pożyczkach chwilowkach. . Tylko 1 są za darmo, a na każda kolejna doliczaja juz prowizje i koszty. To nie miałoby sensu.. dodatkowo, biorąc chwilowke nie mamy 100% pewności czy bank przyzna nam 1500zl jak głosili w reklamie, mogą przyznać 500 , 600 zł. ......

Jakie lokaty xD dlaczego wszystko to kredyt albo lokata xd
Nitro kolego, wplacasz na rachunek oszczędnościowy 3 miesięczny okres do wypłaty. Co chwilę mają coraz to lepsze oferty krótkich rachunków o. Oprocentowanie jest nawet 2x takie jak na lokacie, dodatkowo przy zmiennym % tez lepiej wyjdziemy. Tu nic nie może być upchnięte na lokacie.. straty. Lokaty tyle lepsze, że jest możliwość wpłat grubej kasy, a na rachunkach sporo ograniczeń właśnie do 10000zl taka różnica.


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - selfie - 06-06-2015 22:40

(06-06-2015 22:35)Psych0o napisał(a):  Ja nie mówię tu o pożyczkach chwilowkach. . Tylko 1 są za darmo, a na każda kolejna doliczaja juz prowizje i koszty. To nie miałoby sensu.. dodatkowo, biorąc chwilowke nie mamy 100% pewności czy bank przyzna nam 1500zl jak głosili w reklamie, mogą przyznać 500 , 600 zł. ......

Znajdź mi kredyt gdzie na spłatę nie jest dłużej niż miesiąc i nie muszę płacić żadnej prowizji Wink


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - Psych0o - 06-06-2015 22:53

(06-06-2015 22:32)twardy napisał(a):  
(06-06-2015 22:27)Psych0o napisał(a):  
(06-06-2015 22:24)Critical napisał(a):  Ile już na tym wyciągnąłeś ?
Z całym szacunkiem, ale uznam to pytanie jako retoryczne.
Nic.

To jeden z tych tematow, zalozony przez nowego usera, sciana tekstu - poradnik jak zarobic swoj pierwszy milion. Masz chyba jakis problem z glowa, jesli uwazasz, ze wmowisz komus, ze mozna na tym zarobic jakas konkretna (jakakolwiek Jerk) kase.
czleniu, Ja nie wiem co z Tobą nie tak.
Zdazyloby się kiedyś ze mózgi tu zaczną wykorzystywac powyżej 5% możliwości. . .

Ja tu przyszedłem po radę i poznanie opinii innych na to co udało mi się wyłapać. Liczyłem ze spotkam kogoś bardziej ogarnietego i będę mógł powymieniac jakimiś cennymi uwagami. Sam wszystko dopracowywalem i sprawdzałem żeby poprostu dać tak o wszystkim? Podałem wszystkie najważniejsze i niezbędne informację jak ruszyć kołem, nie podałem tylko szczegółów pożyczek reszta otworem dla każdego. A kiedy, jak i ile będziesz robił, to zależy tylko od tego jak szybko dojdziesz do tego jak i ogarniesz sobie punkty z gotówką. Obadac terminy spłat, sprawdzić i dostosować daty żeby wszystko wspolgralo.

(06-06-2015 22:40)selfie napisał(a):  
(06-06-2015 22:35)Psych0o napisał(a):  Ja nie mówię tu o pożyczkach chwilowkach. . Tylko 1 są za darmo, a na każda kolejna doliczaja juz prowizje i koszty. To nie miałoby sensu.. dodatkowo, biorąc chwilowke nie mamy 100% pewności czy bank przyzna nam 1500zl jak głosili w reklamie, mogą przyznać 500 , 600 zł. ......

Znajdź mi kredyt gdzie na spłatę nie jest dłużej niż miesiąc i nie muszę płacić żadnej prowizji Wink
Zostawcie juz ten kredyt w spokoju...
Powtarzam ze to pożyczka. .
Ja nie nazwę ci wszystkiego po imieniu, może jakimś cudem uda ci się znaleźć pożyczki kwartalne to sobie tam poczytasz.
Każdy może na swój indywidualny sposób dostosować obroty pieniądza.
Metoda prób i błędów dojdziesz do celu Wink


RE: Obrót pieniędzy z pewnym zyskiem. Bez wkładu i ryzyka. - mamrocik - 06-06-2015 23:01

Chwilówek raczej nie można brać kilka, gdy byłem w małej potrzebie wziołem 500 zł , poszedłem do drugiej całkiem innej chwilówki i okazało się, że nie otrzymam pożyczki dopóki nie spłacę poprzedniej.