Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ofiary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik ofiary (/Temat-Dziennik-ofiary-115420)



Dziennik ofiary - no_more_spam - 06-06-2015 14:45

To tutaj kształcą się przyszli spamerzy, oszuści i naciągacze, którzy z fikcyjnych kont, pod fikcyjnymi postaciami zatruwają życie tysiącom niewinnych ludzi, których adresy wykradli z sieci, spamem typu zainwestuj w forex, ta robota pracuje za ciebie, nie musisz już pracować, wygraj duże pieniądze... i tysiącami innych śmieci.
Skoro tak dobrze idzie mam wykradanie adresów z sieci i nękanie niewinnych ludzi spamem wysyłanym z automatów, gdzie popadnie, to poradźcie mi, jak się uwolnić od tego forex'a, robotów, które za mnie będą pracować i innych śmieci, których codziennie otrzymuję setki, po tym jak na którymś portalu społecznościowym nieopatrznie podałem swój e-mail, który teraz wykorzystują wszyscy, forekx'owicze i inni spamerzy


RE: Dziennik ofiary - swidz - 06-06-2015 14:53

Wypisz sie z newslettera


RE: Dziennik ofiary - rasiak221 - 06-06-2015 14:54

skasuj meila Big Grin a jeżeli to numer telefonu to rura do operatora i blokada SMS PREMIUM i po sprawie


RE: Dziennik ofiary - no_more_spam - 06-06-2015 15:37

(06-06-2015 14:54)rasiak221 napisał(a):  skasuj meila Big Grin a jeżeli to numer telefonu to rura do operatora i blokada SMS PREMIUM i po sprawie

To nieroby z forex'ów i inych automatów, które rzekomo przyniosą mi miliony dolarów mogą sobie bezkarnie nękać niewinnych ludzi a jam codziennie usuwać kilka tysięcy e-maili, od internetowych bandziorów, którzy zarabiają na nękaniu ludzi?
To nie jest jeden e-mail, tylko tsetki dziennie i są tak sprytnie ułożone, że zawierają słowa, które piszą normalni ludzie w zwykłych e-mail'ach, więc filtr antyspamowy oprócz filtrowania forexów i innych śmieci o zarobkowaniu w Internecie usuwa też wiadomości od znajomych, więc codziennie muszę przeglądać setki różnego rodzaj badziewia o jakiś automatach dodających dolara do dolara.


RE: Dziennik ofiary - Critical - 06-06-2015 16:54

Nie podawaj e-maila gdzie popadnie i problem z głowy.


RE: Dziennik ofiary - twardy - 06-06-2015 17:52

Na gmailu takie maile zawsze laduja w spamie, ba, mozesz sobie ustawic, zeby byly od razu usuwane. Moze czas zmienic maila z buziaczek.fm czy innego syfu?


RE: Dziennik ofiary - no_more_spam - 06-06-2015 19:11

(06-06-2015 17:52)twardy napisał(a):  Na gmailu takie maile zawsze laduja w spamie, ba, mozesz sobie ustawic, zeby byly od razu usuwane. Moze czas zmienic maila z buziaczek.fm czy innego syfu?
Szkoda, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie pytałem o to, jak ustawić filtry spamerskie, ale o to, jak się uwolnić od internetowych naciągaczy z Forex'a i innych tego typu automatów, które 24/7 przynoszą kolosalne dochody.
Gdyby nie to, że jest to moje płatne koto pocztowe i jedyne, które mam od kilkunastu lat, to nie zawracałbym sobie głowy oszustami z Forex'a, ale ktoś wykradł adres z portalu społecznościowego i przekazał spamerom zarabiającym na naciąganiu ludzi na tak zwane automaty zarabiające kolosalne pieniądze na giełdach.
Przecież to większość osób na tym forum rozsyła spam naciągający ludzi na różne "Rewelacyjne metody zarabiana w Internecie.
Macie gdzieś swoje bazy kradzionych adresów, poprzez które gnębicie i prześladujecie tysiące niewinnych ofiar, więc może wysyłając spam podajcie jakieś informacje jak się wypisać z tego bandyckiego procederu.
Czy to tak wiele żądać uczciwości od ludzi?

(06-06-2015 16:54)Critical napisał(a):  Nie podawaj e-maila gdzie popadnie i problem z głowy.

Czytaj ze zrozumienie. nie podawał byle gdzie e-mail'a, tylko został wykradziony.


Dziennik ofiary - nitram - 06-06-2015 21:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.