Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na kranikach Bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na kranikach Bitcoin (/Temat-Zarabianie-na-kranikach-Bitcoin-115401)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na kranikach Bitcoin - kastaniety - 06-06-2015 11:25

Witam, od jakiegoś czasu kręcę się w temacie Bitcoin. Jednym z wielu sposobów na zarobienie Bitcoin'a jest wchodzenie na tak zwane "kraniki" te strony żyją z reklam, a przy okazji dają zarobić trochę Satoshi - ułamek Bitcoina.
Sumy jakie są wypłacane nie są zawrotne oscylują między 300-2500 satoshi, lecz gdy mamy już np. 100 takich kraników to jesteśmy w stanie szybko uzbierać nawet i 1 Bitcoin'a, którego wartość na dzień dzisiejszy wynosi 875.45zł.
Ogromna kwota jak za jedną "monetę", dlatego też zebrałem około 30 kraników, a ich liczba z dnia na dzień się powiększa. Wszystkie kraniki są sprawdzone przeze mnie, oczywiście wypłacają Satoshi, a dla wygody umieściłem wszystkie pod jednym linkiem:

http://satoshirotator.pl/

Strona będzie aktualizowana codziennie, a także będę starał się dodawać jak najwięcej wypłacalnych i sprawdzonych kraników.
Od paru dni zarabiam tym sposobem, na razie kwota nie jest oszałamiająca, ale po tygodniu użytkowania podeślę tutaj ss z wypłaty Smile
Pozdrawiam.


PS.
Gdyby ktoś miał sprawdzone kraniki, proszę wyślij mi na priv to dodam do rotatora Smile


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - Gremquen - 06-06-2015 11:39

Po wejściu na stronę nie widać nic innego, niż reklamy.
Usun je, zostaw jakies na prawdę mało przeszkadzające jeśli chcesz coś zarobić na ruchu.


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - kastaniety - 06-06-2015 11:42

Te reklamy są z kraników, na rotatorze jest tylko jedna mało przeszkadzająca reklama u góry.
Tak jak napisałem wyżej, żeby te strony mogły przetrwać muszą napchać reklam Tongue


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - xyourneyx - 06-06-2015 11:53

Ile to jest 1 satoshi? 0,000001 BTC?


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - kastaniety - 06-06-2015 11:57

1 Satoshi = 0.00000001BTC, a na kranikach można otrzymać od 300 do 2500 Satoshi pomnóż to razy ilość kraników, która na obecną chwilę wynosi około 30, a z dnia na dzień kraników przybywa to można całkiem niezłą sumkę uzbierać w przeciągu tygodnia Smile


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - sudi - 06-06-2015 12:19

Fajny pomysł tylko strona odstrasza trochę wyglądem, takie moje skromne zdanieWink

Powodzenia!


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - kastaniety - 06-06-2015 12:29

W sumie ta strona to tylko ramka u góry, reszta to te kraniki, które wyglądają dość prymitywnie, ale wypłacają i to się liczy Smile
Dzięki Smile


edit.
Aktualnie 65 kraników, wieczorem jeszcze postaram się dodać więcej Smile
Wszystkie kraniki wypłacają natychmiastowo Satoshi na faucetbox.com

PS. Proszę o podsyłanie swoich lub nie swoich kraników, stwórzmy jedną porządną listę wszystkich kraników Smile


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - kastaniety - 07-06-2015 10:48

refresh


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - bitcoinmaster - 07-06-2015 12:54

Załóżmy że przy dobrych wiatrach uzbierasz w jeden dzień nawet 100000 satoshi. To żeby uzbierać całego 1 bitcoina potrzebujesz 1000 dni zbierania, a więc ponad 2 lata. Więc nie pisz że ktokolwiek jest w stanie szybko uzbierać z kraników 1 bitcoina ;p


RE: Zarabianie na kranikach Bitcoin - kastaniety - 07-06-2015 13:05

Okej, zwracam honor. Po jakimś czasie wrzucę ss ile realnie można na tym zarobić to wtedy będziemy gdybać Tongue