Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TrafficMonSoon - Konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TrafficMonSoon - Konto (/Temat-TrafficMonSoon-Konto-115351)



TrafficMonSoon - Konto - Mroczek - 05-06-2015 19:17

Witajcie,założyłem jakiś czas temu konto na tm i chce załozyć nowe konto mam taki error [Obrazek: Przechwyt_wsnrqee.png]

a jak korzystam z proxy to mi wyskakuje error że nie można w ten sposób pokerface

Więc w jaki sposób na swoim kompie moge zrobić nowe konto na TM ?


RE: TrafficMonSoon - Konto - viedxma - 05-06-2015 19:45

Po pierwsze, w jakim celu chcesz założyć nowe konto?
Nie ma problemu z odzyskaniem starego, jeśli chcesz odzyskać hasło, albo zmienić sponsora ( w przypadku, gdy sponsorem jest TrafficMonsoon jest bardzo prosto, jeśli masz kogoś innego i chcesz zmienić jest troszkę trudniej, ale myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych. )
Lepiej nie zakładać zdublowanych kont, bo możesz utracić oba.

Na jednym adresie IP możesz zarejestrować tylko jedno konto ( więc możesz zarejestrować inne siostrze, bratu czy koledze np. udostępniając internet z włączonymi danymi kom. przez telefon, wówczas IP jest inne i spokojnie możesz zarejestrować nowego użytkownika. )

Jeśli chodzi o logowanie się na jednym IP, może logować się dowolna ilość kont, lecz tylko i wyłącznie co 24h, jeśli zalogujesz się na danym IP na swoim koncie, a za godzinę będzie chciał na tym samym IP zalogować się Twój kolega, wówczas Twoje konto zostaje zablokowane na tym IP na 24h, ale na innym IP możesz się zalogować bez problemu.


RE: TrafficMonSoon - Konto - zet01 - 05-06-2015 19:53

a moje zostalo zablokowane nie wiadomo dlaczego


RE: TrafficMonSoon - Konto - Mroczek - 05-06-2015 19:56

viedxma a dużo można zarobić nie inwestując na początku ???????

bo sprawa wygląda tak :C[Obrazek: Przechwyt_wsnnrwq.png]


RE: TrafficMonSoon - Konto - viedxma - 05-06-2015 20:08

A próbowałeś przez support ticket?

Jeśli chcesz zarabiać bez inwestycji to jest kwestia dolara na tydzień, przy dobrych wiatrach Smile


RE: TrafficMonSoon - Konto - Mroczek - 05-06-2015 20:44

A jak ogarne poleconych? Można na tm 1$ zainwestować i zebrać zysk?


RE: TrafficMonSoon - Konto - viedxma - 05-06-2015 20:59

Jeśli będziesz miał poleconych, to zarabiasz następująco:
100% wyklikanych przez Twoich poleconych cashlinków ląduje na Twoim koncie, czyli jeśli Twój polecony obejrzy reklamy za 20 centów, Ty dostajesz również 20 centów.
10% od zakupów usług Twoich poleconych w Trafficmonsoon ( prowizji 10% nie dostajesz w przypadku, jeśli Twój polecony wykupi cashlinki )

Zyskowne dla Ciebie są tylko adpackiSmile


RE: TrafficMonSoon - Konto - Mroczek - 06-06-2015 07:21

Jak dorobić te 50$ Big Grin? / Gdzie?


RE: TrafficMonSoon - Konto - viedxma - 06-06-2015 13:27

Mroczek jesteś na forum o zarabianiu w internecie... na pewno znajdziesz coś dla siebie, gdzie będziesz mógł dorobić Smile


TrafficMonSoon - Konto - surfer0700 - 07-06-2015 10:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.