Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30 FG za przelew na t-mobile ja paypal (jeśli masz alior bank albo t-mobile) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 30 FG za przelew na t-mobile ja paypal (jeśli masz alior bank albo t-mobile) (/Temat-30-FG-za-przelew-na-t-mobile-ja-paypal-jesli-masz-alior-bank-albo-t-mobile-115343)



30 FG za przelew na t-mobile ja paypal (jeśli masz alior bank albo t-mobile) - darmoweprobki - 05-06-2015 17:18

Wyślę 30 FG (forum goldów) osobie która prześle mi na konto t-mobile 30 zł a ja wyślę tyle samo na paypal i dodatkowo 30 FG.
Tylko osoba która ma t-mobile albo alior bank.


RE: 30 FG za przelew na t-mobile ja paypal - ShuQi - 05-06-2015 18:00

Jeżeli nikt się nie zgłosi to ja mam na PBS(spółdzielczy).. Wink


RE: 30 FG za przelew na t-mobile ja paypal - darmoweprobki - 05-06-2015 18:08

Tylko t-mobile.
Chyba że masz przelewy ekspresowe i gwarantujesz wpływ na konto t-mobile teraz.


RE: 30 FG za przelew na t-mobile ja paypal - ShuQi - 05-06-2015 18:12

Przelew ekspresowy kosztuje 5 zł Wink
Więc jeżeli pokryjesz koszty ekspresu to tak Wink


RE: 30 FG za przelew na t-mobile ja paypal - darmoweprobki - 05-06-2015 18:14

To po mi zawracasz głowę?
Czytałeś temat 30 Fg za przelew z t-mobile na t-mobile.


RE: 30 FG za przelew na t-mobile ja paypal - darmoweprobki - 06-06-2015 13:51

Albo alior bank jak ktoś ma to też zapraszam oferta aktualna chce ktoś 30 FG?


30 FG za przelew na t-mobile ja paypal (jeśli masz alior bank albo t-mobile) - surfer0700 - 21-07-2015 22:13

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.