Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe pobieranie z torrenty.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe pobieranie z torrenty.org (/Temat-Darmowe-pobieranie-z-torrenty-org-115337)

Strony: 1 2


Darmowe pobieranie z torrenty.org - explrlz - 05-06-2015 15:35

Witam!

Nie bede zbytnio sie rozpisywał ponieważ nie ma zbytnio o czym. Bardzo dobra strona, bez reklam i szybko generyjaca pliki torrent. Dobry patent jesli chce sie sciagnać film np z lektorem a nie chce sie sciagac z predkoscia 100 kb/s Tongue

Adres stronki:

http://torrentyzadarmo.com.pl


Generuje plik torrent w sekunde Smile

Napiszcie co o niej sadzicie!

PS. Nie wiedziałem gdzie zamieścic ten poradnik wiec zamieszczam go tu Smile Jeżeli administracja zna lepszy dział dal tego poradnika to prosze o przeniesienie Smile


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - Adriano42 - 05-06-2015 15:36

Dzięki, kiedyś wykorzystam Tongue


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - egnaro - 05-06-2015 18:39

Mój stary patent na pobieranie z torrenty.org to skopiowanie nazwy torrenta, wklejenie w wyszukiwarkę google i dopisanie chomikuj.pl.


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - lodzik496 - 05-06-2015 23:23

Nie żeby coś... nie prościej z thepiratebay albo kickass? o.O


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - egnaro - 06-06-2015 09:43

(05-06-2015 23:23)lodzik496 napisał(a):  Nie żeby coś... nie prościej z thepiratebay albo kickass? o.O

Tam nie ma polskich torrentów.


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - Dziubek96 - 08-06-2015 08:11

@egnaro są i tutaj się mylisz, bo ja ściągam filmy sezonowe np gra o tron, borgiòw i takie tam z lektorem.
A wracając do the pirate bay to strona nie istnieje, a to co w necie to tylko kopie z innych domen, pozostałości i nie radze z nich ściągać, bo o trojana z TPB nie trudno.


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - lodzik496 - 09-06-2015 18:09

(08-06-2015 08:11)Dziubek96 napisał(a):  @egnaro są i tutaj się mylisz, bo ja ściągam filmy sezonowe np gra o tron, borgiòw i takie tam z lektorem.
A wracając do the pirate bay to strona nie istnieje, a to co w necie to tylko kopie z innych domen, pozostałości i nie radze z nich ściągać, bo o trojana z TPB nie trudno.

Ciekawe kto Ci takich kitów nawciskał Big Grin


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - ad.mo - 09-06-2015 18:40

(08-06-2015 08:11)Dziubek96 napisał(a):  A wracając do the pirate bay to strona nie istnieje, a to co w necie to tylko kopie z innych domen, pozostałości i nie radze z nich ściągać, bo o trojana z TPB nie trudno.

jak to nie istnieje? thepiratebay.se


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - martwy_ziomek - 09-06-2015 18:56

dzięki, działa Smile


RE: Darmowe pobieranie z torrenty.org - Mroczek - 09-06-2015 19:24

Po co płaciłem za założenie konta XD


Dobry poradnik ale z wiadomych przyczyn nie skorzystam Big Grin