Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) (/Temat-Lizaki-dla-prawdziwych-mezczyzn-115335)

Strony: 1 2


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Juhas - 07-06-2015 19:22

Musze je mieć Huh


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - ShuQi - 08-06-2015 11:48

Lizaka wygrywa co 50 osoba.

śmierdzi mi to scamem ogromnym.

Za 1 konkurs mamy punkty
za drugi konkurs mamy punkty
dopiero za 3 konkurs mamy realne nagrody

A trzeci konkurs odbędzie się jak 5 000 osób poda swoje dane personalne, tak więc czy nie zwiną się do pewnym czasie? Ja swoich danych tam na pewno nie podam.


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Quag88 - 08-06-2015 17:56

(08-06-2015 11:48)ShuQi napisał(a):  Lizaka wygrywa co 50 osoba.

śmierdzi mi to scamem ogromnym.

Za 1 konkurs mamy punkty
za drugi konkurs mamy punkty
dopiero za 3 konkurs mamy realne nagrody

A trzeci konkurs odbędzie się jak 5 000 osób poda swoje dane personalne, tak więc czy nie zwiną się do pewnym czasie? Ja swoich danych tam na pewno nie podam.

Do udziału w konkursach nie jest wymagana pełna aktywacja konta, więc sam e-mail do rejestracji wystarczaWink
A punkty o których kolega pisze i nagrody to za polecanie serwisu (taki dodatek)
Bo w samych konkursach były już i doładowania i vouchery do kina, kody na zalukaj...
I oświadczam, że serwis tworzę z nudy (dlatego i może trochę lipne nagrody - ale mam nadzieję, że to się z czasem zmieni) nie do żadnych złych zamiarów, czy zasypywania was spamem. Zarabiam trochę w inny sposób a serwis tworzę, bo lubię coś robić i dawać a nie tylko braćWink ->SPRAWDŹ
Pozdrawiam


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - overlord25 - 20-06-2015 20:31

Jak bym miał tego lizaka to bym tego skorpiona wyciągnął i wyrzucił nie dał bym chyba rady go zjeść Smile


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Mafesto - 20-06-2015 21:02

(20-06-2015 20:31)overlord25 napisał(a):  Jak bym miał tego lizaka to bym tego skorpiona wyciągnął i wyrzucił nie dał bym chyba rady go zjeść Smile
Więc nie powinieneś go wygrać, mieć.


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Gremlin - 20-06-2015 21:17

Wziąłem udział dzięki.


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Haxite - 21-06-2015 06:05

Wygrał ktoś? Szkoda, ze dopiero teraz zobaczyłem :|


RE: Lizaki dla prawdziwych mężczyzn ;) - Quag88 - 21-06-2015 07:31

(21-06-2015 06:05)Haxite napisał(a):  Wygrał ktoś? Szkoda, ze dopiero teraz zobaczyłem :|

Konkurs trwa dzisiaj do 20:00, więc masz jeszcze szansę wygrać